ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Магнітний конструктор "Будуй та грай"

Артикул:SMX 909

Smartmax • Магнітний конструктор "Будуй та грай" (SMX 909)
2299 грн
Немає в наявності

Рейтинг:
Оцінити:

Артикул:
SMX 909
Бренд:
Smartmax
Тип гри:
Магнітний коструктор
Вік:
3+
Деталі:
44
Коробка:
320 x 220 x 200
Дата виходу:
Червень 2018
Тип:
Магнітний

З допомогою магнітних конструкторів «SMARTMAX» дитина дізнається як діють магніти, розвиває координацію рухів, зорову координацію, вчиться застосовувати логіку, розпізнавати кольори та форми, створює та фантазує! Серія магнітних конструкторів SMARTMAX містить різні набори, але всі вони доповнюють один одного. До будь-якого з конструкторів можна докупити додаткові набори деталей. Це допоможе розширити можливості та більш точно реалізувати задуми. Дітям сподобається возитися з яскравими деталями, отримувати в результаті незвичайні споруди. 

Набір “Будуй та грай” містить 44 деталі з яких можна зібрати оригінальну конструкцію та спостерігати за стрімкими кульками. Всі деталі легко комбінуються та з’єднуються. Схема-інструкція з правилами з’єднання та будування всередині кожної коробки.

 

Про магніти та елементи

Магніти мають магнітний північний та південний полюси. Деталі холодних кольорів – зелені, сині, фіолетові та білі – мають північні полюси, спрямовані назовні. Деталі теплих кольорів – червоні, помаранчеві, жовті та рожеві - мають південні полюси, спрямовані назовні. Різні полюси притягуються, однакові полюси відштовхуються. Всі стрижні холодного кольору можна приєднати до всіх стрижнів теплого кольору. Всі інші комбінації відштовхуються. Магніти в довгих елементах сильніші, ніж у коротких. Довгі стрижні (палички) можуть підняти більшу вагу або зміцнювати зв'язки. Металеві кульки SmartMax притягуються всіма стрижнями, незалежно від їх кольору. До однієї кульки можна приєднати понад 20 елементів!


Безпека
Не турбуйтеся про те, що ваш малюк потягне до рота або проковтне деталь SmartMax. Всі елементи мають розмір більше ніж 3 см, таким чином, не можуть бути проковтнуті. Деталі SmartMax склеюються разом та остаточно зварюються ультразвуком. Це унеможливлює розбирання деталей малюками. SmartMax виготовляється з високоякісних матеріалів, які роблять деталі справді міцними.


Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code