ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Магнітний конструктор "Мій перший потяг з тваринами"

Артикул:SMX 410

Smartmax • Магнітний конструктор "Мій перший потяг з тваринами" (SMX 410)
1249 грн
Немає в наявності

Рейтинг:
Оцінити:

Артикул:
SMX 410
Бренд:
Smartmax
Тип гри:
Магнітний коструктор
Вік:
1.5-5
Деталі:
25
Коробка:
380 x 300 x 80
Дата виходу:
Вересень 2017
Тип:
Магнітний

Конструктор “Мій перший потяг з тваринами”, призначених для дітей у віці від 1,5 років, об’єднує в одній коробці дві улюблені теми: тварини та потяг. Яскраві та приємні на дотик фігурки тварин та інші елементи конструювання сприяють розвитку фантазії, логіки, координації рухів. Кожен наступний конструктор SMARTMAX у вашій колекції доповнює та розширює можливості гри. Схема-інструкція з правилами з’єднання та будування всередині кожної коробки.  

В наборі:

4 довгі, 3 середні пластикові палички з магнітами, 3 металеві кульки, 6 м’яких пластикових елементів тварин, 1 фігурка машиніста, по 2 елементи червоного, зеленого, блакитного, жовтого кольорів для будування потягу. Деталі легко з’єднуються та підходять до будь-якого іншого набору SmartMax. 

 

Про магніти та елементи

Магніти мають магнітний північний та південний полюси. Деталі холодних кольорів – зелені, сині, фіолетові та білі – мають північні полюси, спрямовані назовні. Деталі теплих кольорів – червоні, помаранчеві, жовті та рожеві - мають південні полюси, спрямовані назовні. Різні полюси притягуються, однакові полюси відштовхуються. Всі стрижні холодного кольору можна приєднати до всіх стрижнів теплого кольору. Всі інші комбінації відштовхуються. Магніти в довгих елементах сильніші, ніж у коротких. Довгі стрижні (палички) можуть підняти більшу вагу або зміцнювати зв'язки. Металеві кульки SmartMax притягуються всіма стрижнями, незалежно від їх кольору. До однієї кульки можна приєднати понад 20 елементів!

Безпека
Не турбуйтеся про те, що ваш малюк потягне до рота або проковтне деталь SmartMax. Всі елементи мають розмір більше ніж 3 см, таким чином, не можуть бути проковтнуті. Деталі SmartMax склеюються разом та остаточно зварюються ультразвуком. Це унеможливлює розбирання деталей малюками. SmartMax виготовляється з високоякісних матеріалів, які роблять деталі справді міцними. 


Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code