ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)825-34-32
Напад на "Креветкову хижину"

Артикул:70422

LEGO® • Напад на "Креветкову хижину" (70422)
1599 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
70422
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктори і аксесуари LEGO®
Серія:
Hidden Side
Вік:
8-16
Деталі:
579
Коробка:
480 x 282 x 74
Дата виходу:
Серпень 2019

Дозвольте дітям увійти до світу незвичайних пригод і полювати на примари з набором 70422 Напад на Креветкову хижину з серииLEGO® Hidden Side™. Цей незвичайний конструктор дозволяє інтерактивно грати з моделлю, побудованою з кубиків Лего. Завантажте додаток Hidden Side і відскануйте модель за допомогою телефону, щоб вдихнути в неї життя. Подивіться, як взаємодія з моделлю у реальному світі може вплинути на те, що відбувається в спеціальному додатку. Відкрийте для себе новий вид розваги і взаємодії з блоками в наборі LEGO Hidden Side : ви збиратимете цікаві предмети, виявлятимете привидів, а з регулярними оновленнями у вас ніколи не закінчаться нові головоломки і сильні супротивники! У будівлі ресторанчика діти знайдуть безліч незвичайних деталей, які дадуть їм ідеї для багатьох годин творчої гри. Знак з креветкою може рухатися і навіть перетворитися на примару. У наборі ви також знайдете ряд елементів, що надихають грати в ролеві ігри : дві мініфігурки героїв, кожен зі своїм смартфоном, шеф-кухаря, офіціантку, гостюючи в ресторані, і прекрасну фігурку собаки-примари.  І коли ви подивитеся на усе це через додаток Hidden Side, кухня стане повністю інтерактивною!

  • Завантажте додаток LEGO® Hidden Side  і наведіть свій телефон на зібрану модель, щоб оживити її. Переміщаючи телефон, ви побачите, що оточення навколо моделі постійно міняється.
  • Цей набір використовує доповнену реальність і містить шість міні-фігурок: Джек Дэвидс із смартфоном і Паркер Л. Джексон із смартфоном, а також кухар Энцо з двома ножами, офіціантка Салі з підносом і кухлем, Ронни і Спенсер, собачка Дэвидса. У цьому унікальному наборі ви знайдете класний картинг з місцем для двох мініфігурок, деталізовану кухню ресторану і велику вивіску з креветками, які можуть пересуватися і перетворюватися на знак з примарами.
  • Серія LEGO® Hidden Side ™ розповідає історію міста Ньюбери, де примари переслідують людей і проникають у будівлі. Діти можуть розважатися полюванням на примари і, завдяки додатку, повністю перевести побудовані LEGO моделі в інтерактивну доповнену реальність.
  • Модель, побудована з блоків, оживає, коли ви дивитеся на неї за допомогою додатка. Додаток LEGO® Hidden Side™ дозволить дітям поглянути на незвичайний, хоча і дещо лякаючий, прихований світ, повний загадок, примар і таких могутніх супротивників, як Аномало.
  • Використання доповненої реальності вимагає використання смартфону або планшета (у комплект не входить жоден з цих пристроїв). Додаток сумісний з вибраними пристроями на платформі iOS і Android. Ви можете перевірити сумісність пристрою на LEGO.com/devicecheck. Перед підключенням до мережі діти повинні попросити дозволу батьків.
  • Розміри моделі : висота близько 19 см, ширина 32 см і глибина 10 см

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code