ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)825-34-32
Каскадерська вантажівка Ель Фуего

Артикул:70421

LEGO® • Каскадерська вантажівка Ель Фуего (70421)
1299 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
70421
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктори і аксесуари LEGO®
Серія:
Hidden Side
Вік:
8-16
Деталі:
428
Коробка:
382 x 262 x 56,5
Дата виходу:
Серпень 2019

Зборка конструктора 70421 Каскадерська вантажівка Ель Фуего LEGO® серії Hidden Side™ принесе задоволення юним конструкторам Лего, а дивовижний світ доповненої реальності гарантує ще більшу дозу емоцій від гри. Завантажте додаток Hidden Side і відскануйте цю чудову модель за допомогою свого телефону, щоб вдихнути в неї життя. Подивіться, як взаємодія з моделлю у реальному світі може вплинути на те, що відбувається в спеціальному додатку на смартфоні. Відкрийте для себе новий вид розваги і взаємодії з блоками в наборі LEGO Hidden Side : ви збиратимете цікаві предмети, виявлятимете привидів, а з регулярними оновленнями у вас ніколи не закінчаться нові головоломки і сильні супротивники! Автомобіль Ель Фуэго (El Fuego) має робочу задню підвіску, тому діти можуть зайнятися трюками і стрибками. Вони також можуть разом з Джеком Дэвидом і його собакою-примарою Спенсером зайняти місце у фургоні і використати іграшкову гармату, щоб виганяти примари з двох мотоциклістів, які втікають на крутому триколісному мотоциклі чоппере. Можливості творчої гри просто безмежні.

  • Завантажте додаток LEGO® Hidden Side ™ і направте свій телефон на вантажівку, щоб оживити ії. Переміщаючи телефон, ви побачите, що оточення навколо моделі постійно міняється. Використайте додаток, щоб перейти в доповнену реальність і направити вантажівку в гонитву за примарами!
  • У наборі ви знайдете чотири мініфігурки: Джек Дэвидс, каскадер Эль-Фуэго, мотоцикліст Дуэйн і мотоцикліст Джои, а також персонаж примара собаки Спенсер.
  • У цьому унікальному наборі ви знайдете каскадерский вантажівку із задньою підвіскою і місцем для двох мініфігурок, а також іграшкову гармату, яка встановлена ​​ззаду. Є також крутий триколісний мотоцикл чоппер, на якому можуть раместиться дві мініфігурки.
  • Серія LEGO® Hidden Side ™ розповідає історію міста Ньюбери, де примари переслідують людей і проникають у будівлі. Діти можуть розважатися полюванням на примари і, завдяки додатку, повністю перевести побудовані LEGO моделі в інтерактивну доповнену реальність. Модель, побудована з блоків, оживає, коли ви дивитеся на неї за допомогою додатка. Додаток LEGO® Hidden Side™ дозволить дітям поглянути на дивовижний, хоча і дещо лякаючий, прихований світ, повний загадок, які треба розгадати, примар і могутніх супротивників, таких як Сэмюэль Мейсон.
  • Використання доповненої реальності вимагає використання смартфону або планшета (у комплект не входить жоден з цих пристроїв). Додаток сумісний з пристроями на платформі iOS і Android. Ви можете перевірити сумісність пристрою на LEGO.com/devicecheck. Перед підключенням до мережі діти повинні попросити дозволу у батьків.
  • Каскадерский вантажівка Эль Фуэго має висоту близько 10 см, ширину 10 см і довжину 17 см

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code