ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Магнітний конструктор "Мій перший тотем"

Артикул:SMX 230

Smartmax • Магнітний конструктор "Мій перший тотем" (SMX 230)
999 грн

Рейтинг:
Оцінити:

Артикул:
SMX 230
Бренд:
Smartmax
Тип:
Магнітний конструктор
Вік:
1.5-5
Деталі:
8
Коробка:
240 x 240 x 60
Тип:
Магнітний

Історично тотеми слугували гербами, а зображення на них фіксували історії про народ або плем’я, якому вони належали. Звісно, стилізована під тотемний стовпчик пірамідка не містить справжніх посилань історії, але несе власну оригінальну місію магнітних конструкторів SmartMax. “Мій перший тотем” - це магнітні відкриття з 8 різноколірних деталей, кожна з яких унікальна! 

З цих різноманітних деталей можна зібрати безліч варіантів тотема, вивчати кольори, форми, розвивати дрібну моторику, логічне мислення й зорово-моторну координацію. Набір містить картки з 24 завданнями для збірки. Можна дотримуватися їх порад, або ж нескінченно експериментувати! Деталі конструктора SMARTMAX мають високу якість виконання і сумісні абсолютно з усіма наборами даного бренду.

 

Про магніти та елементи

Магніти мають магнітний північний та південний полюси. Деталі холодних кольорів – зелені, сині, фіолетові та білі – мають північні полюси, спрямовані назовні. Деталі теплих кольорів – червоні, помаранчеві, жовті та рожеві - мають південні полюси, спрямовані назовні. Різні полюси притягуються, однакові полюси відштовхуються. Всі стрижні холодного кольору можна приєднати до всіх стрижнів теплого кольору. Всі інші комбінації відштовхуються. Магніти в довгих елементах сильніші, ніж у коротких. Довгі стрижні (палички) можуть підняти більшу вагу або зміцнювати зв'язки. Металеві кульки SmartMax притягуються всіма стрижнями, незалежно від їх кольору. До однієї кульки можна приєднати понад 20 елементів!Безпека
Не турбуйтеся про те, що ваш малюк потягне до рота або проковтне деталь SmartMax. Всі елементи мають розмір більше ніж 3 см, таким чином, не можуть бути проковтнуті. Деталі SmartMax склеюються разом та остаточно зварюються ультразвуком. Це унеможливлює розбирання деталей малюками. SmartMax виготовляється з високоякісних матеріалів, які роблять деталі справді міцними.


Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code