ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)825-34-32
Підставки для фото - Тварини

Артикул:41904

LEGO® • Підставки для фото - Тварини (41904)
519 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
41904
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктори і аксесуари LEGO®
Серія:
DOTS
Вік:
6-14
Деталі:
423
Коробка:
220 x 220 x 50
Дата виходу:
Березень 2020

Любителям рукоділля обов'язково сподобається набір LEGO® DOTS ™ (41904) Підставки для фото Тварини. Цей унікальний набір, який можна легко зібрати і прикрасити, пропонує дітям можливість приготувати власні прикраси, відповідні кольору кімнати або власному настрою.

Набір складається з трьох невеликих кубиків з кришками і підставками для фотографій, містить різнокольорові таблички, що дозволяють прикрасити підставки мордочками чарівною кішки, собаки, лами або іншої улюбленої тварини. Оформлення унікальних стендів дозволяє дітям тренувати свою уяву і вміння самовиражатися.

Уміння майстерно прикрашати кубики доставить дітям велику радість. Готові роботи можна поставити на полицю і використовувати для демонстрації фотографій або зберігання невеликих предметів або секретів. Більш того, цей набір прекрасно підходить в якості подарунка на Різдво, день народження або будь-який інший випадок. Діти можуть скористатися наведеними порадами або придумати свій власний дизайн.

Рушійною силою цієї іграшки є дитяча уява, тому творчі веселощі ніколи не закінчуються. Цегла і плитки LEGO® відповідають найвищим галузевим стандартам і нашим суворим критеріям якості.


Обговорити (0)  
З цим товаром ми рекомендуємо
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code