ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Битва штурмовиків

Артикул:71703

LEGO® • Битва штурмовиків (71703)
999 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
71703
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Ninjago
Вік:
4-8
Деталі:
165
Коробка:
354 x 191 x 70
Дата виходу:
Червень 2020

Оновлений набір LEGO® NINJAGO® Битва штурмовиків 71703 дозволяє дітям відтворити захоплюючі сцени з перших сезонів телесеріалу "Майстри Кружитцу". Включає 3 мініфігурки, іграшковий джет і іграшковий автомобіль, а також храм Ниндзяго з в'язницею. Цей набір є гарантією багатьох годин веселощів для усіх дітей, які люблять використовувати свою уяву.
Дошкільники можуть навчитися створювати своїх улюблених персонажів, транспортні засоби і будівлі з іграшками LEGO® NINJAGO® 4+. Набори включають інструкції, які полегшують зборку, що дозволяє початківцям відчувати гордість за зборку моделі самостійно.
Ідеальні конструктори для дітей. Іграшки LEGO® NINJAGO® - це квиток для малюків в дивний світ, який запрошує їх до творчих веселощів і пригод з героями NINJAGO. У наборах зі світу ніндзя дітей, серед іншого, чекають літаки, роботи і дракони, так що кожен маленький воїн може бути надовго  захоплений грою.

  • Набір LEGO® NINJAGO® Битва штурмовиків 71703 з Каєм і Джеєм відноситься до класичних перших сезонів телесеріалу і нагадує історію боротьби з Лашей.
  • Цей бойовий набір NINJAGO ефективно допоможе дошкільнятам розвинути і поліпшити навички будівництва. Набір включає стартовий блок, який допоможе маленькому ніндзя навчитися будувати і дозволить йому винаходити свої власні пригоди зі світу NINJAGO® з мініфігурки Кая, Джея, Лаши, іграшкової машинкою і літаком, а також храмом з в'язницею.
  • У наборі діти знайдуть відмінний реактивний літак-ніндзя зі складними крилами і автомобіль з ракетною установкою - все, що вам потрібно для відтворення захоплюючих батальних сцен з телесеріалу NINJAGO «Майстри Кружітцу».
  • Цей бойовий набір NINJAGO®, що складається з 165 предметів, з мініфігурками стане подарунком на день народження чи Новий рік, який порадує будь-якого шанувальника ніндзя і забезпечить відмінні розваги для всіх дошкільнят віком від 4 років. Ця довгоочікувана іграшка з воїнами-ніндзя - новинка червня 2020 року, в яку були додані посилання на перші сезони серіалу NINJAGO®.
  • Храм близько 10 см у висоту, 13 см в довжину і 20 см в ширину - ці розміри дозволяють грати з ним де завгодно

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code