ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Браслет «Командо, вперед!»

Артикул:41911

LEGO® • Браслет «Командо, вперед!» (41911)
199 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
41911
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
DOTS
Вік:
6-14
Деталі:
33
Коробка:
93 x 245 x 7
Дата виходу:
Серпень 2020

Вдягни кольори своєї команди із цим класним браслетом «Командо, вперед!» і створи власну біжутерію! Розклади браслет на пласкій поверхні та прикрась кольоровими плитками. Скористайся ідеями оформлення з упаковки або вигадай власний чудовий дизайн. Додай класні золоті та візерунчасті плитки, а потім застебни браслет на руці та святкуй успіх своєї команди разом з усіма! Змінюй дизайн, як забажаєш! Командо, вперед!

  • Заохочуйте любов дитини до творчості за допомогою надихаючого набору «Командо, вперед!» LEGO® DOTS (41911), що включає в себе регульований за розміром браслет і 32 різнокольорові плитки. Творчість почнеться, як тільки ви дістанете конструктор з коробки!
  • Створюйте прикраси своїми руками! Прикрашаючи цей кумедний браслет, відтворюючи готові візерунки, зображені на коробці, або придумуючи власні унікальні дизайни і стилі, діти будуть розвивати свої творчі здібності та навички самовираження.
  • Різнокольорові плитки, що входять в цей набір, можна використовувати окремо або об'єднати з іншими конструкторами, щоб зробити ігри ще цікавіше. Діти також можуть використовувати набір «Додаткові елементи» LEGO® DOTS (41916) серії 2, щоб оживити свої браслети з допомогою нових класних деталей.
  • Цей творчий набір сподобається всім любителям мистецтва і дизайну. Ці гнучкі браслети з різнокольоровими декоративними плитками викличуть захоплення у будь-якої дитини і стануть чудовим подарунком на Новий рік, день народження або інше свято для хлопчиків і дівчаток у віці від 6 років.
  • Цей набір досить компактний: довжина браслета трохи більше 20 см  в довжину, тому його можна носити з собою всюди. Граючи з ним, дизайнери-початківці зможуть вигадувати нові стилі і дизайни і демонструвати кращі з них друзям, надівши браслет на руку .
  • Нескінченне веселощі і творчість, для якої потрібно лише дитячу уяву! Неелектричні іграшки сприяють розвитку у дітей творчих здібностей, а також допомагають їм відчути радість від створення чогось нового своїми руками.
  • Просто дістаньте набір з коробки і почніть творити, придумуючи нові прикраси для браслета. Завдяки простим ідеям для натхнення створювати нові дизайни легко і просто, тому діти відмінно проведуть час і отримають задоволення від створення унікальних прикрас своїми руками.
  • Подаруйте дітям можливість створити круті прикраси з наборами LEGO® DOTS. Цей детально продуманий творчий набір для створення браслетів надає дітям нескінченні можливості для пошуку нових ідей, допомагаючи розвивати творчі здібності і впевненість в собі.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code