ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Набори персонажів

Артикул:71361

LEGO® • Набори персонажів (71361)
129 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
71361
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Super Mario
Вік:
6-14
Деталі:
23
Коробка:
95 x 150 x 6,5
Дата виходу:
Серпень 2020

Додай своїм іграм із наборами серії LEGO® Super Mario™ нового виміру за допомогою 10 колекційних наборів із персонажами! У кожному мішечку є складний ворожий персонаж і кубик дії, якими можна доповнити стартовий набір. Чи це виявиться Летючий гумба, Кошлатик, Колько чи Каскожук? А може, Білл-куля, Боб-омб, Іп-чіп, Блупер чи Їжак? А може, це буде страхітливий Лупатий привид! Відкрий мішечок і дізнайся!

  • За допомогою набору «Набори персонажів» (71361) шанувальники популярної гри зможуть розширити свій всесвіт LEGO® Super Mario™. У кожній упаковці вони знайдуть забавну збірну фігурку персонажа і кубик, що активує взаємодії з фігуркою Маріо LEGO (не входить в комплект).
  • У набір входять десять унікальних фігурок персонажів для колекціонування, конструювання та ігор LEGO® Super Mario™: Парагумба, Фаззі, Спіні, жук Базз, Білл-куля, Боб-бомба, Іп Чіп, Блупер, Урчін і Піпа.
  • Для того щоб скористатися всіма ігровими можливостями цих фігурок необхідний стартовий набір «Пригоди з Маріо» (71360), що включає в себе фігурку Маріо LEGO®. Коли Маріо LEGO стрибає на фігурки персонажів, щоб заробити монети, він демонструє різні реакції.
  • Колекційний набір «Набори персонажів» стане відмінним подарунком на день народження або інше свято для дітей у віці від 6 років і розширить можливості для ігор з їх стартовим набором LEGO® Super Mario ™.
  • Додайте фігурки до стартового набору «Пригоди з Маріо», перебудуйте його і об'єднайте з ресурсними наборами LEGO® Super Mario ™, щоб створити нові рівні гри, які можна проходити в поодинці або разом з сім'єю або друзями.
  • Для ігор з цими персонажами не потрібні батарейки: додайте фігурки до стартового набору «Пригоди з Маріо», щоб придумати нові захоплюючі ігрові рівні. У кожній упаковці ви знайдете ілюстрований буклет з інструкціями, завдяки яким діти зможуть зібрати фігурки самостійно.
  • Безкоштовний додаток LEGO® Super Mario™ включає в себе цифрові інструкції по збірці, круті інструменти перегляду, ідеї для натхнення і творчих ігор і багато іншого. Відвідайте сайт LEGO.com/devicecheck, щоб подивитися список сумісних пристроїв на базі ОС Android і iOS.
  • Інтерактивні набори LEGO® Super Mario™ прекрасно підходять для самостійних або спільних ігор і дозволяють пожвавити улюбленого персонажа всієї родини, а також пропонують гравцям безліч творчих завдань по розширенню існуючих та конструювання нових моделей.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code