ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Робот-винахідник

Артикул:51515

LEGO® • Робот-винахідник (51515)
12999 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
51515
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
MINDSTORMS
Вік:
10+
Деталі:
949
Коробка:
480 x 380 x 70
Дата виходу:
Жовтень 2020

Відкрийте для себе дивовижний реальний і цифровий світ програмованих роботів з дистанційним управлінням і інтелектуальних іграшок. З набору «Робот-винахідник» LEGO® MINDSTORMS® (51515) маленькі любителі роботів зможуть зібрати п'ять унікальних моторизованих роботів і транспортних засобів за допомогою інструкцій в безкоштовному додатку LEGO MINDSTORMS Robot Inventor. Потім вони по черзі пожвавлять їх за допомогою простого середовища програмування, заснованого на мові Scratch, і будуть виконувати захоплюючі завдання і захоплюючі місії (див. Список сумісних пристроїв на сторінці LEGO.com/devicecheck). Дітям сподобається конструювати власні технологічні моделі майже з 1000 кубиків і деталей цього набору і демонструвати їх іншим любителям роботів в додатку LEGO Life.

Новий рівень ігор
Програмовані роботи LEGO MINDSTORMS останнього покоління, оснащені інтелектуальним хабами з ЖК-екраном 5 х 5, шестіосевим гіроскопом, динаміками, потужними моторами і точними датчиками, ідеально підходять для того, щоб допомогти дітям проявити і розвинути свої творчі здібності, а також придбати найважливіші навички XXI століття в галузі природничих і точних наук.

  • Завдяки набору «Робот-винахідник» LEGO® MINDSTORMS® (51515) діти придбають найважливіші навички з предметів природничо-наукового і технічного циклу (STEM), конструюючи і програмуючи роботів з дистанційним управлінням і інтелектуальні моделі, які можуть стріляти ракетами, грати кулькою, переміщатися по кімнаті і виконувати інші цікаві завдання.
  • Діти зберуть Чарлі, Тріки, Бласта, М. В. П. і Гіло і будуть виконувати завдання і місії в додатку LEGO® MINDSTORMS® Robot Inventor, що надає середовище програмування, засноване на мові Scratch (див. Список сумісних пристроїв на сторінці LEGO.com / devicecheck).
  • Використовуючи майже 1000 деталей цього набору, в тому числі інтелектуальний хаб, чотири середні мотора, датчики кольору і відстані з унікальним інтерфейсом, діти зможуть сконструювати власних забавних роботів і продемонструвати їх в додатку LEGO Life.
  • Набір «Робот-винахідник» стане чудовим новим проектом для всіх шанувальників LEGO® BOOST та інших конструкторів LEGO і любителів роботів. Він стане класним подарунком на день народження, Новий рік або інше свято для дітей у віці від 10 років.
  • Висота робота Бласта - 36 см, а довжина робота Гіло - 24 см. Компоненти Powered Up, що входять в цей набір, також сумісні з набором для конструювання і програмування LEGO® BOOST (17101), набором «Командир дроїдів» (75253) та іншими конструкторами.
  • В цей крутий набір також входить простий в установці акумулятор, тому вам не доведеться шукати батарейки, щоб почати веселі ігри.
  • Безкоштовний додаток для дітей LEGO® MINDSTORMS® Robot Inventor включає в себе середовище програмування, засноване на мові Scratch, цифрові інструкції по збірці, більше 50 завдань, а також передбачає підтримку мови Python для просунутих користувачів.
  • Конструктори серії LEGO® MINDSTORMS® надихають винахідників LEGO різного віку на конструювання інтерактивних роботів і інших моделей з кубиків, моторів, датчиків та інтелектуальних хабів, яких вони зможуть запрограмувати і продемонструвати в співтоваристві MINDSTORMS.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code