ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Міні-навантажувач

Артикул:42116

LEGO® • Міні-навантажувач (42116)
329 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
42116
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Technic
Вік:
7-14
Деталі:
140
Коробка:
157 x 141 x 71
Дата виходу:
Січень 2021

Готуйся до метушливого дня на будівельному майданчику з міні-навантажувачем LEGO® Technic. Його 4 потужні колеса вже готові до роботи. Піднімай і перевертай ківш, щоб викопати котлован, точно так, як справжній навантажувач. Відкрий захисний каркас і роздивися кабіну водія зі зручним сидінням і панеллю приладів. Ця машина здатна на все – від благоустрою території до виконання дорожніх робіт. Коли ж будеш готовий до більшого, переобладнай її в хот-род.

Модель 2 в 1.
Коли ваша дитина буде готова до нового випробування, вона може перебудувати модель в гоночний автомобіль. Почати збирати дуже просто, оскільки для цієї іграшки є керівництво Instructions PLUS. У цих електронних інструкціях, доступних в безкоштовному додатку LEGO Building Instructions, передбачені інструменти масштабування і обертання, завдяки яким діти можуть з легкістю зібрати модель.
Захоплюючі іграшки для збірки.
У всесвіті LEGO Technic ви знайдете конструктори просунутого рівня, розроблені спеціально для юних фанатів LEGO, готових відточувати свої навички складання.

  • Порадуйте юного шанувальника будівництв цим класним набором «Міні-навантажувач» LEGO® Technic (42116). Реалістичні деталі включають в себе ківш для підйому важких предметів і насипних вантажів.
  • Дітям сподобається збирати навантажувач і знайомитися з його можливостями - кабіною, що відкривається, ковшом, що піднімається і нахиляється, пультом управління і захисною клітиною. Цю модель можна також перебудувати в гоночний автомобіль.
  • Реалістичні деталі цієї іграшки спонукають дітей повертатися до неї знову і знову, розігруючи по ролях різні пригоди на будівництві, на узбіччі дороги або на фермі.
  • Якщо вам потрібний подарунок для дитини від семи років, то ця високоякісна модель - відмінний вибір.
  • Розміри моделі фронтального навантажувача : більше 9 см у висоту, 14 см в довжину і 6 см завширшки.
  • Щоб було ще веселіше, діти можуть перебудувати цю модель "2 в 1" в гоночний автомобіль.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code