ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Поліцейський патрульний човен

Артикул:60277

LEGO® • Поліцейський патрульний човен (60277)
1699 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
60277
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
City
Категорія:
Поліція
Вік:
5-9
Деталі:
276
Коробка:
480 x 282 x 61
Дата виходу:
Січень 2021

Бульк-бульк! Френкі Лупеллі та Генк Гексоу придумали, як перевезти банківський сейф на своєму мініпідводному човні. Разом із Ґрейсі Ґудхарт та офіцерами поліції міста LEGO® City вирушай у патруль на борту цього чудового човна, що тримається на воді. Запусти розвідувальний дрон і спусти на воду підводний скутер. Коли злодії піднімуться набрати повітря, вистріли із сіткостріла, підтягни їх і відбуксуй до міської в’язниці, де їм і місце!

Весело і легко збирати!
Набор містить просте керівництво по будівництву і електронні інструкції Instructions PLUS в безкоштовному додатку LEGO Building Instructions для смартфонів. Це інтерактивне керівництво з можливостями масштабування, обертання і перегляду допомагає початкуючим будівельникам LEGO стати майстрами!
Круті іграшки для дітей!
Поліцейські набори серії LEGO City - це захоплюючі сценарії, що показують реальне життя в забавному виді. Дітям подобається реалістична техніка і надихаючі персонажі.

  • Цей плаваючий іграшковий поліцейський патрульний катер дозволяє дітям розігрувати сцени з серіалу "ЛЕГО Сіті : пригоди". У нього багато класних функцій, і ви отримаєте мініфігурки веселих персонажів серіалу "ЛЕГО Сіті ".
  • Що в коробці? Все, що потрібно дітям, щоб зібрати плавучий поліцейський катер з крутим постом управління і тюремним трюмом, а також безпілотник, підводний скутер і міні-субмарину, а ще персонаж серіалу «ЛЕГО Сіті: пригоди» і фігурка акули.
  • Діти можуть спустити іграшковий катер на воду, стріляти з сетемета, щоб заплутати шахраїв, переключити важіль, щоб запустити підводний скутер, і придумувати історії за участю персонажів з серіалу «ЛЕГО Сіті: пригоди».
  • Набір «Поліцейський патрульний човен» LEGO® City (60277) стане прекрасним подарунком на Новий рік, день народження або інше свято для дітей у віці від 5 років. Потрібні тільки базові навички конструювання.
  • Розміри поліцейського катера в зібраному виді: більше 13 см у висоту, 33 см в довжину і 12 см завширшки.
  • Аксесуари LEGO® включають банківський сейф з елементами у вигляді золотих зливків і спорядження для мініфігурки поліцейського нирця.
  • Для цього набору передбачено як друкарське керівництво по зборці, так і цифрові інструкції Instructions PLUS в безкоштовному додатку LEGO® Building Instructions для смартфонів і планшетів.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code