ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Робоброня Тора

Артикул:76169

LEGO® • Робоброня Тора (76169)
349 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
76169
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Super Heroes
Категорія:
Marvel™
Вік:
7-12
Деталі:
139
Коробка:
141 x 157 x 45
Дата виходу:
Січень 2021

Зберіть броньованого робота Тора (76169) LEGO® Marvel Avengers Classic, щоб зробити свого супергероя ще сильніше! У цієї збірної іграшці є робот Тора з рухомими кінцівками і величезний знімний молот.

Cражайтесь зі своїми ворогами разом з Тором, який розмахує своїм легендарним молотом, а потім помістіть супергероя в кабіну робота, щоб зробити його ще більше і потужнійше. Машина має рухливі кінцівки і міцно стискає молот в руках, тому шанувальники Месників можуть весело відтворювати сцени з фільмів або битися з іншими роботами зі своєї колекції.

  • Ця потужна модель броньованого робота Тора (76169) з набору LEGO® Marvel Avengers Classic - справжнє задоволення для маленьких супергероїв і ще більш динамічна розвага!
  • У наборі збірний робот з гігантським молотом і мініфігурка Тора з меншим молотком, який можна прикріпити до ноги робота.
  • У кабіні, що відкривається, є місце для мініфігурки Тора.
  • Чудовий подарунок на дні народження, свята або взагалі без приводу для маленьких супергероїв від 7 років і старше, які люблять будувати іграшки і грати з ними.
  • Робот заввишки близько 12 см не тільки надихає на творчі рольові ігри, але і є справжньою окрасою дитячої спальні.
  • Колекція LEGO® Marvel включає більше роботів! Зберіть їх усіх, щоб дати дітям безмежні можливості досліджувати, відтворювати сцени з фільмів і винаходити свої власні рольові ігри.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code