ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Робоброня Майлза Моралеза

Артикул:76171

LEGO® • Робоброня Майлза Моралеза (76171)
349 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
76171
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Super Heroes
Категорія:
Marvel™
Вік:
7-12
Деталі:
125
Коробка:
141 x 157 x 45
Дата виходу:
Січень 2021

Броньований робот Майлза Моралеса з набору LEGO® 76171 - задоволення для кожного маленького супергероя і можливість придумувати незліченні пригоди з Майлзом Моралесом і його блоковим роботом, що озброєний надзвичайно довгим електричним ціпом.

Пригоди електричного Людини-павука!
Подаруйте маленьким супергероям подарунок, який дозволить їм об'єднати зусилля з Майлзом Моралесом - Людиною-павуком, що озброєний електричним ціпом. - і битися в нескінченних битвах з суперлиходіями, щоб врятувати світ. Майлз Моралес не справляється з противниками? Помістіть мініфігурки в кабіну робота і боріться з іншими роботами зі своєї колекції або відтворіть сцени з улюблених фільмів, підриваючи ворогів електричним ціпом. Для додаткового розваги діти можуть використовувати Instructions PLUS в додатку LEGO Building Instructions, яке дозволяє збільшувати масштаб і обертати модель, а також візуалізувати її прогрес збірки.

    Ця модель з набору LEGO® Marvel Avengers Classic Робоброня Майлза Моралеза (76171) має рухливі кінцівки і дуже довгий електричний ціп, який може образити поганих хлопців. Справжнє задоволення для маленьких супергероїв!

  • Включає в себе мініфігурки Майлза Моралеса і робота, а також великий ціп, який може тримати робот, і менший ціп, який можна прикріпити, наприклад, до ноги робота. Діти можуть посадити мініфігурки в кабіну величезного робота, що рухається, і відтворити свої улюблені сцени з фільмів, придумувати власні пригоди і битися з іншими роботами з колекції.
  • Нескінченне джерело ідей і захоплюючий подарунок на дні народження, свята або взагалі без приводу для маленьких супергероїв від 7 років і старше.
  • Ця міцна збірна модель має висоту понад 12 см і є не тільки відмінною іграшкою, а й може стати справжньою окрасою дитячої спальні.
  • Будівництво може бути ще більш захоплюючим з цифровими інструкціями PLUS в додатку LEGO® Building Instructions, які дозволяють збільшувати і обертати моделі і візуалізувати прогрес.
  • Кожен з наборів LEGO® Marvel з Людиною-павуком дозволяє дітям відчути пригоди в світі супергероїв - вони можуть відтворити сюжет фільмів, придумувати власні історії і пишатися своїми сценами.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code