ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Електричний робот Джея

Артикул:71740

LEGO® • Електричний робот Джея (71740)
679 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
71740
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Ninjago
Вік:
4-8
Деталі:
106
Коробка:
262 x 191 x 61
Дата виходу:
Березень 2021

Діти будуть розвивати свої будівельні навички, розігруючи сцени з 4 сезону серіалу LEGO® NINJAGO® за допомогою набору Електричний робот Джея (71740). У набір входять робот з рухомими елементами, машина ніндзя, іграшковий павук і золотий меч на підставці - ідеальний варіант для довгих пригод в світі ніндзя.

Вчимося будувати з LEGO® NINJAGO®.

Ця приголомшлива іграшка створена спеціально для любителів LEGO в віці від чотирьох років. У кожен набір входить готова модель і персонаж, якого потрібно зібрати, а також частково зібрана база. Все це дозволяє швидко перейти до складання і грі.

Розваги для всієї родини.

Моделі LEGO® 4+ дозволяють дорослим легко грати зі своїми дітьми. У комплект входять покрокові інструкції, а також керівництво Instructions PLUS в додатку LEGO Building Instructions. У ньому зображення можна збільшувати, робити прозорим і обертати. Так збірка стає ще простіше і цікавіше.

  • Рухома модель електричного робота Джея (71740) LEGO® NINJAGO® допоможе дітям освоїти навички конструювання, а потім розігрувати захоплюючі битви. У набір також входить машина ніндзя.
  • У набір входять дві міні-фігурки персонажів з четвертого сезону серіалу NINJAGO®: ніндзя Джей і лиходій Айзор. У комплекті також є стартова база для початківців, яка допоможе легко впоратися із збіркою і швидко перейти до захоплюючій грі.
  • Модель робота має рухливі руки і ноги, обертовим лезом, великим мечем і кабіною, в яку можна помістити Джея. Все, що потрібно, для епічних битв!
  • Машина Айзора оснащена платформою з шутером, що обертається, що робить битву ще більш захоплюючою і непередбачуваною.
  • У наборі всього 106 деталей, тому він стане відмінним подарунком для початківця шанувальника LEGO в віці від чотирьох років.
  • Розмір робота: 17 см у висоту, 10 см в довжину і 16 см в ширину. У перервах між битвами він зможе служити ефектною прикрасою дитячої кімнати.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code