ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Бендмейти (Товариші по групі) 43101

Артикул:43101

LEGO® • Бендмейти (Товариші по групі) 43101 (43101)
169 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
43101
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
VIDIYO
Вік:
7-14
Деталі:
11
Дата виходу:
Березень 2021

Надихайте дітей придумувати, режисерувати і виконувати головні ролі в захоплюючих музичних кліпах з набором LEGO® VIDIYO™ Bandmates (Бендмейти) (43101) та відповідним додатком.

Повна нерозпечатана упаковка LEGO Vidiyo Bandmates містить 24 коробки з одним персонажем-сюрпризом всередині! Ціна вказана за одну міні-фігурку!

У цій групі з 12 міні-фігурок зібралися персонажі, натхненні різними музичними жанрами: тут є танцюристи, репери, гітаристи, ударники, співаки і багато інших. Гра починається відразу ж, як тільки дитина за допомогою додатка пожвавить свого персонажа в кліпі.

Відкрийте класні ефекти з BeatBits.

У кожного персонажа Bandmates є свій індивідуальний образ, а також 3 елементи BeatBits. Скануйте BeatBits в додатку, щоб розблокувати вибухові ефекти, звуки та багато іншого для використання в своїх музичних кліпах. Список треків регулярно оновлюється, тому діти можуть кожен раз слухати нову пісню.

Безпечна публікація кліпів в мережі.

У додатку LEGO VIDIYO є цілий ряд функцій для забезпечення безпеки дітей в мережі. Аватари і створені додатком імена зберігають анонімність користувачів. Всі відеоролики і коментарі модеруються, а батьківська панель управління дозволяє дорослим контролювати те, чим їх дитина може ділитися і до чого може отримати доступ.

  • Познайомте дітей з музичною грою, в якій вони придумують, режисирують і виконують головні ролі в своїх музичних кліпах за допомогою іграшок LEGO® VIDIYO ™ Bandmates (Бендмейти) (43101) та додатка VIDIYO.
  • Завантажте безкоштовний додаток LEGO® VIDIYO™, щоб відсканувати мініфігурки і BeatBits зі спецефектами. Діти будуть в захваті від того, як їх персонаж оживає в музичному кліпі, який вони самі придумують, режисирують, і знімаються в головній ролі.
  • З кожним персонажем Bandmate йдуть 3 BeatBits, які можна відсканувати в додатку. З їх допомогою можна відкрити спеціальні ефекти для роликів, наприклад, звуки і нові костюми. Дітям сподобається збирати повну колекцію з 92 тайлів BeatBits!
  • Мініфігурки LEGO VIDIYO™ Bandmates відкривають можливості для персоналізації і творчої гри в додатку, так що це ідеальний подарунок на свята для хлопчиків і дівчаток у віці від 7 років, яким подобається музика та виступи.
  • Додаток LEGO® VIDIYO™ оснащено цілим рядом функцій для безпеки в інтернеті, включаючи батьківську панель управління, анонімні імена користувачів і модерацію коментарів.
  • У кожен набір входить одна міні-фігурка Bandmate, два випадково обраних BeatBits, один спеціальний BeatBit, один аксесуар, збірна сцена з місцем для трьох BeatBits, інструкції та колекційна картка.
  • Додаток LEGO® VIDIYO™ є сумісним з деякими пристроями на базі iOS і Android. Будь ласка, перевірте сумісність на сайті www.LEGO.com/devicecheck. Перш ніж виходити в інтернет, дітям необхідно отримати дозвіл батьків.
  • Набори LEGO® VIDIYO™ - це нова соціальна гра, яка дозволяє хлопчикам і дівчаткам стати режисерами, продюсерами та зірками музики, знімаючи і публікуючи свої власні кліпи.
  • Повна нерозпечатаним упаковка LEGO Vidiyo Bandmates містить 24 коробки з одним персонажем-сюрпризом всередині! Ціна вказана за одну міні-фігурку!

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code