ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Надпотужний екскаватор

Артикул:42121

LEGO® • Надпотужний екскаватор (42121)
1459 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
42121
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Technic
Вік:
8-14
Деталі:
569
Коробка:
282 x 262 x 76
Дата виходу:
Березень 2021

Шукаєте особливий подарунок для дитини, яка любить будівельні набори? Вам підійде важкий екскаватор із серії LEGO® Technic ™ (42121). Він призначений для хлопчиків і дівчаток від дев'яти років. Це іграшка формату «два в одному», яка дозволить надовго зануритися в захоплюючу гру завдяки безлічі супер реалістичних деталей.

Реалістична робота.

За допомогою цієї незвичайної іграшки діти зможуть відчути себе справжніми будівельниками. Екскаватор оснащений деталізованої кабіною водія з сидінням та панеллю керування, корпусом, що повертається, ковшем, що рухається  і гусеницями. У набір також входять кубики-камені і чотири конуса. Модель можна перебудовувати гусеничний трактор з ковшем.

Справжній виклик для любителів LEGO!

У серію LEGO Technic входять просунуті моделі для тих, хто готовий перейти на новий рівень збірки. Ці іграшки з реалістичними механізмами - відмінний спосіб познайомити дитину зі світом інженерії.

  • Цей набір «Надпотужний екскаватор» з серії LEGO® Technic ™ (42121) формату «два в одному» стане відмінним подарунком на будь-яке свято.
  • Екскаватор відрізняється безліччю реалістичних деталей, які допоможуть дітям познайомитися з роботою будівельних механізмів. Наприклад, у екскаватора є рухомий ківш і колеса-гусениці, як у справжньої будівельної машини.
  • Коли дитина захоче чогось нового, цю модель формату «два в одному» можна буде перебудувати в гусеничний трактор з ковшем.
  • Цей ефектний екскаватор підійде для хлопчиків і дівчаток від 8 років.
  • Завдяки таким автентичним деталям, як кабіна і панель управління, діти зможуть легко уявити, як працює екскаватор на будівельному майданчику.
  • Додаткові деталі LEGO® (наприклад, елементи-камені і чотири дорожніх конуса) роблять гру ще різноманітніше.
  • Розмір екскаватора з витягнутою стрілою: 23 см у висоту, 37 см в довжину і 11 см в ширину.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code