ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)825-34-32
Азул

Артикул:NMG60010UA

Plan B Games • Азул (NMG60010UA)
1099 грн
1299 грн

Рейтинг:
Оцінити:

Артикул:
NMG60010UA
Бренд:
Plan B Games
Тип:
Настільні ігри
Категорія:
Експерт
Вік:
8+
Гравців:
2-4
Коробка:
260 x 260 x 70
Час гри:
30-45
Дата виходу:
Листопад 2021

Вам належить взяти участь в прикрасі стін королівського палацу оригінальною плиткою азулежу. Кожному з учасників виділена кімната, прикрасу якої надалі оцінить сам монарх. Чи зможете Ви перевершити конкурентів?

Гравці – майстри по декоруванню. Вони повинні вибрати потрібну плитку у продавців і створити запаси, щоб потім майстерно розмістити плитки точно по візерунках королівського замовлення.

Гра відноситься до категорії абстрактної стратегії, метою якої є отримання гравцями балів після кожного раунду і додаткових бонусів у кінці гри, механіка – побудова візерунків і створення колекції. Тактика важлива, тому що зайві плитки заважатимуть гравцям зібрати переможну суму балів.

Гра має два рівні складності.

Протягом раундів гравці вибирають на складі різні плитки і прикрашають ними виділену кожному стіну. Мета гри - набрати максимальну кількість очок за викладання плиток по визначених правилам.

Вміст коробки :

  • 100 мавританських плиток
  • 4 ігрові планшети
  • 9 круглих полів для фабричних пропозицій
  • 4 маркери підрахунку балів
  • Маркер першого гравця
  • Льняний мішечок
  • Правила гри

Правила гри

 

Azul - це стратегічна гра, що була багаторазово відмічена нагородами. Мета Azul - заповнити вашу виставкову дошку і заробляти очки, розміщуючи плитки і створюючи візерунки.

Гра Azul, наповнена високоякісними компонентами, привертає увагу і захоплює гравців своїм красивим оформленням, чітким графічним дизайном і барвистими елементами плиток.

Azul пропонує прості правила, що дозволяють легко вчитися і знаходити нюанси в кожному раунді гри! Гра ідеально підходить як для усієї сім'ї, так і для досвідчених геймеров.

У свій хід ви вибираєте плитки з одного з доступних ринкових дисків. Проте при виборі ви повинні узяти усі співпадаючі плитки з цього диска.

Потім ви виберете рядок, в який хочете додати зібрані плитки. Це підготує плитки до додавання у відповідний рядок на вашій дошці.

Будьте уважні! Якщо ви візьмете надто багато плиток і не помістите їх в ряд, плитки, що залишилися, впадуть вниз, що коштуватиме вам очок у кінці гри.


Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code