ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Подвір'я палацу Анни

Артикул:43198

LEGO® • Подвір'я палацу Анни (43198)
359 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
43198
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Disney
Категорія:
Disney Princess
Вік:
5-10
Деталі:
74
Коробка:
141 x 122 x 46
Дата виходу:
Січень 2022

Зустрічай діснеївську Анну у сукні з діамантів біля фонтану — це Фестиваль врожаю Ерендель! Складай цей набір LEGO® ? Disney та приєднуйся до святкування Анни та саламандри Бруні. Коли вечірка закінчиться, використай дно фонтану та сукню Анни та склади скриню для зберігання у формі ромба. Для ще більшого задоволення, збери інших принцес у сукнях з діамантами (набори продаються окремо) та продовжуй нескінченну гру!

У наборі «Подвір'я палацу Анни» LEGO® ǀ Disney (43198) дітей віком від 5 років чекають на нескінченні можливості для гри. У ньому є двір з аркою та фонтаном, міні-лялечка та фігурка саламандри LEGO. Особлива «діамантова» сукня, яка з'єднується з чашею фонтану в сховищі для міні-лялечки, додає ще більше задоволення. Інтерактивні електронні інструкції зі складання, доступні у безкоштовному додатку LEGO Building Instructions, допомагають дітям візуалізувати модель за допомогою інтуїтивно зрозумілих інструментів.
 
Розвивайте навички із задоволенням. Цей набір дозволяє шанувальникам «Крижаного серця 2» Disney набути важливих навичок. Складання допомагає розвивати впевненість у собі, а сам набір стимулює уяву та творчість дітей, коли ті повторюють сцени з мультфільму або вигадують свої власні. З набором можна грати самостійно або додавати до інших наборів LEGO ǀ Disney (продаються окремо).
 
Знайомі персонажі та сцени. Цей набір з міні-лялькою диснеївської Анни та фігуркою саламандри Бруні LEGO допоможе дітям швидко розпочати гру та стане чудовим творчим подарунком з будь-якої нагоди.
 
  • Творча гра на вечірці - подаруйте шанувальнику «Крижаного серця 2» Disney несподіване задоволення з набором для складання «Подвір'я палацу Анни» LEGO® Disney (43198). Веселощі починається зі складання і не припиняється досі.
  • Що у наборі? — до набору з 74 деталей входить збірний дворик з фонтаном і «діамантова» сукня, що трансформується, в якій можна зберігати міні-лялечку.
  • Відомі персонажі - у набір входять фігурки принцеси Анни та саламандри Бруні LEGO®.
  • Його можна комбінувати з іншими наборами Disney (продаються окремо) або використовувати для самостійної гри.
  • Творчий подарунок для дітей від 5 років — дітям сподобається цей набір, повний можливостей для творчості, який відтворює світ мультфільму диснеївського «Крижане серце 2».
  • Він стане кумедним подарунком на свято чи просто без приводу.
  • Грайте на ходу – висота дворика з фонтаном становить понад 14 см, ширина – 14 см, а глибина – 11 см.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code