ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Каскадерський літак

Артикул:60323

LEGO® • Каскадерський літак (60323)
349 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
60323
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
City
Категорія:
Круті автомобілі
Вік:
5-10
Деталі:
59
Коробка:
157 x 141 x 61
Дата виходу:
Січень 2022

Злітай у небо на цьому акробатичному каскадерському літаку. Цей спритний літак створений для справжніх трюків — круті хвостові та зворотні маневри! Прихопи шолом і піднімайся на борт. Перед ідеальною посадкою виконай повітряні трюки та сміливі маневри. Це неймовірно!

Підніміть дитячу уяву на нову висоту з ігровим набором «Каскадерський літак» LEGO® City (60323). До нього входить барвистий іграшковий літак із цікавим оформленням хвостової частини та вогняним прискорювачем ззаду. Відкрийте кабіну і посадіть у неї пілота-каскадера для захоплюючих рольових пригод у повітрі. Захоплююча збірка для дітей віком від 5 років. У ігровий набір з трюковим літаком LEGO City входять прості та зрозумілі друковані інструкції зі збирання в картинках, а у безкоштовному додатку LEGO Building Instructions для смартфонів та планшетів є електронний посібник зі збирання. Цей приголомшливий інтерактивний інструмент дозволяє дітям у процесі покрокового складання збільшувати, повертати та переглядати готову модель з усіх боків.
 
Крутий транспорт LEGO. Діти ростуть в оточенні дивовижних транспортних засобів та машин, а з наборами для збирання із серії «Крутий транспорт» LEGO City вони зможуть вивчити їх поблизу. Реалістичні моделі та забавні персонажі надихають на відкриту творчу гру.
 
  • Відправляємо уяву в політ - з набором "Каскадерський літак" LEGO® City (60323) фантазія дітей злітає в небо. Це надзвукове введення у всесвіт крутого транспорту LEGO City.
  • Що в коробці? — все, що потрібно дітям, щоб зібрати іграшковий трюковий літак із посадковими шасі, регульованим хвостом та вогняним заднім прискорювачем, а також мініфігурка пілота.
  • Кумедний іграшковий літак - діти можуть відкрити кабіну, щоб посадити туди міні-фігурку пілота, а потім злетіти для захоплюючих дух трюків у повітрі.
  • Подарунок на будь-який випадок - Новий рік, день народження або інше свято для хлопчиків та дівчаток віком від 5 років.
  • Легко переносити та зберігати — розміри трюкового літака LEGO® City у зібраному вигляді становлять понад 8 см заввишки, 16 см завдовжки та 16 см завширшки.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code