ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Мініфігурки LEGO® - Серія 22

Артикул:71032

LEGO® • Мініфігурки LEGO® - Серія 22 (71032)
129 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
71032
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Minifigures
Вік:
5-10
Деталі:
9
Коробка:
95 x 150 x 6,5
Дата виходу:
Січень 2022

На тебе чекає безліч цікавих пригод із Міні-фігурками LEGO® випуску 22. До цієї серії входять 12 нових цікавих колекційних персонажів, серед яких Гонщик в інвалідному візку, Робототехнік, Орнітолог-любитель і Фанат у костюмі єнота. Кожна міні-фігурка випускається обмеженим тиражем та може похвалитися безліччю деталей й одним або декількома класними аксесуарами. Це чудове доповнення до твоєї колекції. Який персонаж чекає на тебе у наступному «таємничому» пакунку?

З класними іграшками з 22-ї серії мініфігурок (71032) діти віком від 5 років зможуть розширити будь-який набір чи колекцію LEGO®. У цю нову для січня 2022 року серію входять чудові та унікальні персонажі LEGO для колекціонування та демонстрації, а також для самостійної чи групової творчої гри у нових напрямках. Видатна колекція веселощів. Діти та дорослі шанувальники можуть привітати новий обмежений випуск креативних персонажів.
Сюрприз! Кожна чудово виготовлена ​​та деталізована мініфігурка LEGO продається в запечатаному «таємничому» пакеті з одним або декількома аксесуарами та брошурою для колекціонера. Це чудовий маленький подарунок, від якого на обличчі з'являються посмішки.
 
  • Несподівані персонажі – заохочуйте нескінченні ігри з класними пакетами з міні-фігурками серії 22 (71032). Вони стануть веселим подарунком-сюрпризом для дітей та шанувальників будь-якого віку.
  • Колекційна розвага в пакетиках - у кожному з них ви знайдете одного з 12 унікальних персонажів LEGO®, щоб доповнити вашу колекцію - і ви не знаєте заздалегідь, хто це буде. Також, у наборі буде один або кілька аксесуарів та буклет.
  • Для дітей різного віку – персонажі серій LEGO® Minifigures сподобаються будь-якій дитині віком від 5 років, підстьобнуть їх уяву та допоможуть розвивати творчий початок та впевненість шляхом гри поодинці або з друзями.
  • Відмінний подарунок без приводу – ці якісні мініфігурки та аксесуари обмеженого видання стануть чудовим подарунком-сюрпризом будь-якої миті.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code