ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Гострий гребінь™ Мікровинищувач

Артикул:75321

LEGO® • Гострий гребінь™ Мікровинищувач (75321)
349 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
75321
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Star Wars
Категорія:
Мікрофайтери
Вік:
6-12
Деталі:
98
Коробка:
141 x 122 x 46
Дата виходу:
Січень 2022

Склади мікровинищувач Гострий гребінь та приєднайся до мандалорця на захопливі полювання за головами! Застрибуй у кабіну та вирушай на галактичну місію. Вистрілюй з шипових шутерів по силах Уламку Імперії. Досліджуй інші планети на реактивному ранці мандалорця та перемагай ворогів за допомогою бластерного пістолета. Хто знає що ти можеш там побачити!

Ознайомте маленьких дітей з іграшками для збирання LEGO® Star Wars™ із цим мікрофайтером «Гострий гребінь™ Мікровинищувач» (75321). Ця мініверсія культового бойового корабля Мандалорца з кубиків LEGO озброєна двома шипометами нової моделі, що з'явилися в січні 2022 року, тому пригоди починаються відразу. У набір також входить мініфігурка Мандалорца LEGO в костюмі другого сезону серіалу «Мандалорец» зі збірним реактивним ранцем і бластерним пістолетом, щоб надихнути на творчу гру.
 
Класний подарунок для дітей віком від 6 років.
 
Думаєте купити цю круту іграшку для складання в подарунок тому, хто знайомиться з LEGO? Не переживайте: у набір входять прості та зрозумілі інструкції. Ця збірна модель також чудово поєднується з іншими наборами мікрофайтерів для додаткових можливостей гри. Галактика веселощів З 1999 року LEGO Group створює свої версії легендарних зорельотів, транспортних засобів, локацій та персонажів саги про «Зоряні війни». LEGO Star Wars стала найуспішнішою із серій, в якій вийшло безліч чудових збірних моделей, які захоплюють людей будь-якого віку.
 
  • Мікрофайтер LEGO® Star Wars™, що швидко збирається, — маленькі діти можуть влаштувати свої власні пригоди Мандалорца за допомогою «Гострого гребіня» (75321), озброєному двома шипометами.
  • Мініфігурка Мандалорца LEGO® у наборі — мініфігурка Мандалорца LEGO одягнена в костюм із другого сезону серіалу «Мандалорець» із бластерним пістолетом та реактивним ранцем, щоб надихнути на творчу гру.
  • Комбінація мікрофайтерів - цей іграшковий набір для складання поєднується з іншими мікрофайтерами LEGO Star Wars, відкриваючи ще більше можливостей для гри.
  • Ідея подарунку для дітей від 6 років - подаруйте цю збірну іграшку з 98 деталей сучасній дитині на день народження, свято або просто зробіть сюрприз.
  • Портативна гра - розміри мікрофайтера складають більше 3 см заввишки, 9 см завдовжки і 8 см завширшки. Його легко можна прибрати в рюкзак та грати у дорозі.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code