ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
AT-ST™ на Готі

Артикул:75322

LEGO® • AT-ST™ на Готі (75322)
1949 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
75322
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Star Wars
Категорія:
Епізоди I-VI
Вік:
9-16
Деталі:
586
Коробка:
191 x 354 x 70
Дата виходу:
Січень 2022

Битва за Хот у розпалі! Допоможи Чубакка та повстанцю-піхотинцю захиститися від могутнього Хот AT-ST™. Ухилися від довгих ніг AT-ST і сховайся від його пружинних ракет. Дезактивуй Імперський дроїд-зонд за допомогою бластера повстанця-піхотинця та знищи потужний крокохід AT-ST з арбалета Чуї. Хто виграє — імперська армія чи Альянс повстанців? Вирішувати тобі!

Діти зможуть відтворити напружені сцени з фільму «Зоряні війни: Імперія завдає удару у відповідь» з першої в історії моделі AT-ST (75322), що бився в битві на Готі, з кубиків LEGO®. У крокохіда відкривається люк та дах для доступу до кабіни для мініфігурки, голова повертається за допомогою коліщатка, рухомі ноги та два шутери на пружинах. Іграшка для складання стане крутим подарунком для сучасних дітей віком від 9 років. У набір входять три мініфігурки LEGO Star Wars™, у тому числі Чубакка зі сніговим оформленням, а також фігурка дроїда-розвідника імператора LEGO, щоб надихнути на творчу гру.
 
Інтерактивні інструменти для збирання.
 
До цього набору преміум-якості додаються прості та зрозумілі інструкції, а в додатку LEGO Building Instructions є інтуїтивно зрозумілі інструменти для масштабування та повороту, які роблять процес збирання ще цікавішим. Чудові іграшки для складання З 1999 року LEGO Group створює свої версії зорельотів, транспортних засобів, локацій та персонажів саги про «Зоряні війни», і в цій серії є безліч наборів, які порадують шанувальників будь-якого віку.
 
  • Перша збірна модель AT-ST з битви на Готі LEGO® Star Wars™ — з цією моделлю з автентичними деталями (75322) шанувальники зможуть відтворити епічні сцени з фільму «Зоряні війни: Імперія завдає удару у відповідь».
  • Три мініфігурки LEGO® та дроїд – озброєні Чубакка зі сніговим оформленням, пілот AT-ST та піхотинець повстанців з Гота, плюс фігурка імперського дроіда-розвідника LEGO.
  • Безліч ігрових функцій - в кабіну для мініфігурки у крокохіда AT-ST можна потрапити через люк і дах, що відкривається, його голова повертається за допомогою коліщатка, ноги рухливі і є два шутери на пружинах.
  • Подарунок преміум-якості для дітей від 9 років — подаруйте цю іграшку для складання з 586 деталей на день народження або інше свято дитині, яка любить фільм «Зоряні війни: Імперія завдає удару у відповідь».
  • Для гри та демонстрації – висота крокохіду AT-ST становить більше 26 см, довжина – 16 см, а ширина – 13 см, і між іграми він може бути окрасою інтер'єру.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code