ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Центр міста

Артикул:60292

LEGO® • Центр міста (60292)
3599 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
60292
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
City
Категорія:
Місто
Вік:
6-12
Деталі:
790
Коробка:
476 x 374 x 89
Дата виходу:
Січень 2021

C цим преміальним ігровим набором «Центр міста» LEGO City (60292) діти можуть зануритися у світ шоу «ЛЕГО Сити : пригоди». Тут є іграшкова піцерія, станція переробки відходів, автомиття, заряджання для електромобілів, додзе і парк з дитячим атракціоном, а ще мініфігурки забавних персонажів LEGO City. Пластини дороги LEGO City, що входять в комплект, дозволяють об'єднувати цей набір з іншими, щоб розширити своє місто так, як захочуть діти!

Відмінний подарунок для дитини від 6 лет

В комплект входить проста друкарська інструкція і керівництво Instructions PLUS з інструментами масштабування, обертання і перегляду. Воно входить в безкоштовний додаток LEGO Building Instructions для смартфонів і допомагає дітям швидко стати майстрами зборки.

Творчий світ LEGO City.

Ігрові набори LEGO City - це задоволення від зборки і гри з багатофункціональними будівлями, реалістичною технікою і веселими персонажами, стимулюючими творчу відкриту ролеву гру на основі реальних подій.

  • Преміальний ігровий набір «Центр міста» LEGO® City (60292) включає деталізовані будівлі, круті машини і забавних персонажів з серіалу «ЛЕГО Сити : пригоди». Відмінний подарунок для дітей від 6 років!
  • У набір входять пластини дороги LEGO® і усе необхідне, щоб зібрати іграшкову піцерію, автомиття, додзе, парк, станцію переробки, вантажівку, електромобіль, мотоцикл і велосипед, а також 8 мініфігурок і фігурки малюка і собаки-поводиря.
  • Цей набір LEGO® повний реалістичних функцій. Діти можуть проїхати на машині через автомиття, де обертаються щітки мийної машини, чіпляти сміттєві контейнери краном вантажівки і багато що інше.
  • Набор «Центр міста» LEGO® City стане відмінним подарунком на Новий рік, на день народження або будь-який інший особливий день. Йому будуть раді діти, які люблять творчі ігри, і прихильники серіалу «ЛЕГО Сити : пригоди».
  • Розміри іграшки «Центр міста» LEGO® City в зібраному виді: більше 24 см у висоту, 41 см завширшки і 44 см в глибину.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code