ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Спортивний літак

Артикул:42117

LEGO® • Спортивний літак (42117)
349 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
42117
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Technic
Вік:
7-14
Деталі:
154
Коробка:
157 x 141 x 61
Дата виходу:
Січень 2021

Піднімайся в небо на дивовижному спортивному літаку серії LEGO® Technic. Подивися на ці приголомшливі кольори та спонсорські наліпки – усе, як на справжньому літаку. Вирулюй на злітну смугу й спостерігай за тим, як крутиться пропелер. А тепер настав час відтворити маневри найвидатніших пілотів світу. Бажаєш створити ще одну модель? Чудово! Тоді перетворюй свій спортивний літак на аероплан.

Модель 2 в 1.
Цей іграшковий гоночний літак збирається заново в реактивний літак, щоб дітям було ще веселіше збирати модель. Почати дуже легко, адже для цього набору є керівництво Instructions PLUS. У цих інтерактивних інструкціях, доступних в безкоштовному додатку LEGO Building Instructions, передбачені інструменти масштабування і обертання, завдяки яким діти можуть збирати моделі самостійно.
Нескінченні можливості для творчих ігор.
У всесвіті LEGO Technic ви знайдете конструктори просунутого рівня, розроблені спеціально для юних фанатів LEGO, готових відточувати свої навички. Усі механізми виглядають і працюють, як справжні, так що ці набори можуть стати чудовим введенням в інженерну справу і механіку.

  • Обрадуйте дитину, яка мріє стати пілотом, цією моделлю гоночного літака LEGO® Technic (42117). Яскраві кольори, спонсорські наклейки, пропелер, що крутиться, - він виглядає зовсім як справжній!
  • Дітей, які люблять літаючі іграшки, чекає безліч цікавих деталей. Подивитеся на кожух для двигунів, що відкривається, шасі і пропелер, що крутиться. Усе це надає реалістичності грі в перегони на літаках.
  • Дітям сподобається збирати цю міцну модель, а для додаткових творчих веселощів її можна перебудувати в реактивний літак.
  • Це буде відмінним подарунком на день народження, свято або просто без приводу для дитини у віці від 7 років, якій подобаються трюки на літаках.
  • Розміри моделі літака : більше 9 см у висоту (з пропелером), 18 см в довжину і 23 см завширшки.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code