ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Каскадерський парк

Артикул:60293

LEGO® • Каскадерський парк (60293)
999 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
60293
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
City
Категорія:
Каскадери
Вік:
5-10
Деталі:
170
Коробка:
282 x 262 x 59
Дата виходу:
Січень 2021

У ігровому наборі «Парк каскадерів» LEGO® City (60293) є іграшковий мотоцикл з крутнем для видовищних трюків. Розігнавши мотоцикл, діти відправляють його в політ через безліч вражаючих перешкод, проходячи випробування. Модулі можна швидко перенастроювати для різних змагань і виступів.

Збірна іграшка для дітей від 5 років.

У цьому іграшковому наборі для зборки знаходиться просте друкарське керівництво, а в безкоштовному додатку LEGO Building Instructions для смартфонів і планшетів для нього є інструкції Instructions PLUS. Це інтерактивне керівництво по зборці з функціями масштабування, обертання і перегляду робить зборку цього набору простіше простого.

Надихаючий світ LEGO City.

Каскадерские набори з серії LEGO City пропонують дітям відправитися в самий центр подій : в їх розпорядженні мотоцикли з крутнями, круті автомобілі, реалістичні будівлі і веселі персонажі, які надихають на творчу ролеву гру по реальних подіях. Об'єднуйте ігрові набори з динамічного всесвіту трюків LEGO City для ще більших веселощів і азарту!

  • Підготуйте сцену для захоплюючої наповненої дією гри з набором «Парк каскадерів» LEGO® City (60293). У нім є трюковий мотоцикл з крутнем і безліч реквізиту і завдань для приголомшливих виступів.
  • Що в коробці? Усе, що треба дітям, щоб зібрати модульний парк каскадерів з двома трамплінами, перешкодами, вогнем і клітиною з павуком, а також трюковий мотоцикл з крутнем і мініфігурка Треда Октана з телесеріалу «ЛЕГО Сити».
  • Діти розганяють трюковий мотоцикл з крутнем для виконання дивних трюків. Цей ігровий набір можна комбінувати з іншими з лінійки LEGO® City Stuntz для ще масштабніших подій і представлень!
  • Надихаючий подарунок на день народження або будь-який інший день для дітей у віці від 5 років. Для зборки потрібні тільки базові навички, так що діти будуть готові грати в найкоротші терміни!
  • Розміри парку каскадерів в зібраному виді: більше 10 см у висоту, 30 см завширшки і 13,5 см у глибину.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code