ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Каскадерське завдання із обертанням

Артикул:60360

LEGO® • Каскадерське завдання із обертанням (60360)
1349 грн

Оцінити:

Артикул:
60360
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
City
Категорія:
Каскадери
Вік:
6-12
Деталі:
117
Коробка:
282 x 262 x 59
Дата виходу:
Березень 2023

Діти віком від 6 років можуть влаштовувати захопливі шоу, ігри й змагання завдяки набору LEGO® City «Каскадерське завдання із обертанням» (60360), який містить подвійне коло для стрибків, що обертається, дві рампи й два каскадерських мотоцикли з маховиком. Варто додати лише двох водіїв каскадерських мотоциклів і можна розпочинати розваги.
 
Інтерактивний цифровий посібник додає задоволення будівництву.
Набір містить посібник із малюнками і додаток LEGO Builder — цифровий помічник у будівництві,який має функцію інтуїтивного масштабування й обертання, що дозволяє дітям, складаючи моделі, візуалізувати їх з усіх боків.
 
Класні дитячі іграшки.
Іграшкові набори із серії LEGO City переносять дітей у центр подій: в їхньому розпорядженні реалістичні мотоцикли, багатофункціональні будівлі й веселі персонажі, які надихають на цікаву творчу сюжетну гру. Поєднуйте цей набір з іншими із серії LEGO City Stuntz задля масштабнішого шоу й змагань.
  • Трюкові шоу для дітей віком від 6 років — підготуйте сцену для веселих шоу та змагань із набором LEGO® City Stunt Challenge — Spinning Circles (60360) для індивідуальних і групових ігор.
  • Що в коробці? - Включає подвійне кільце для трюків, 2 рампи для стрибків, 2 трюкові велосипеди з приводом від маховика та 2 мініфігурки байкерів
  • Характеристики та функції - Учасники крутять подвійне каскадерське кільце, щоб збільшити складність завдання.
  • Подарунок на будь-який випадок - подаруйте цей набір LEGO® City Stuntz як подарунок на свято, день народження або будь-яке свято для дітей і любителів трюків віком від 6 років.
  • Розміри - Stunt Challenge - Модель Spinning Circles має висоту 20 см, ширину 26 см і глибину 39 см..

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code