ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Арена каскадерського шоу

Артикул:60295

LEGO® • Арена каскадерського шоу (60295)
3599 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
60295
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
City
Категорія:
Каскадери
Вік:
6-12
Деталі:
668
Коробка:
480 x 378 x 70
Дата виходу:
Січень 2021

У наборі «Арена каскадерського шоу» LEGO® City (60295) є мотоцикл з крутнем і реквізит для видовищних трюків. Діти можуть запустити іграшковий каскадерский мотоцикл через вогняне кільце, робити сальто назад і круті трюки на двох класних монстр-траках і легко перенастроювати трюкові модулі для різних виступів. У набір входять 6 мініфігурок, включаючи трьох персонажів телесеріалу «ЛЕГО Сити».

Зборка і гра для дітей у віці від 6 років.

У наборі «Арена каскадерського шоу» знаходиться просте друкарське керівництво, а в безкоштовному додатку LEGO Building Instructions для смартфонів і планшетів для нього є інструкції Instructions PLUS. З цим інтерактивним керівництвом з функціями масштабування, обертання і перегляду зборка набору насправді стає простіше простого.

Зробіть дітей зірками шоу!

Каскадерские набори з серії LEGO City Stuntz пропонують дітям відправитися в самий центр подій : в їх розпорядженні мотоцикли з крутнями, круті автомобілі, реалістичні будівлі і веселі персонажі, які надихають на творчу ролеву гру. Об'єднуйте набори з динамічного всесвіту трюків LEGO City Stuntz для ще більших веселощів і азарту!

  • Підготуйте сцену для насиченої подіями гри за допомогою цього ігрового набору «Арена каскадерського шоу» LEGO® City (60295), в якому є безліч захоплюючого реквізиту і випробувань для крутих змагань і видовищних виступів.
  • Що в коробці? Усе, що треба дітям, щоб зібрати 2 монстр-трака, 2 автомобілі з дахом, що провалюється, вогняне кільце, стартові трампліни, трюковий мотоцикл з крутнем, стенд для хот-догів, п'єдестал, 6 мініфігурок і багато що інше.
  • Діти влаштовують приголомшливі представлення і змагання з мотоциклом з крутнем і 2 монстр-траками, які давлять машини. Об'єднаєте цей набір з іншими з лінійки LEGO® City Stuntz для ще більшого задоволення!
  • Цей набір стане вражаючим подарунком на Новий рік, день народження або інше свято для дітей і усіх фанатів трюків у віці від 6 років.
  • Розміри монстр-трака в зібраному виді: більше 11 см у висоту, 14 см в довжину і 9 см завширшки.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code