ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Каскадерський мотоцикл для ставання дибки

Артикул:60296

LEGO® • Каскадерський мотоцикл для ставання дибки (60296)
259 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
60296
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
City
Категорія:
Каскадери
Вік:
5-10
Деталі:
14
Коробка:
91 x 122 x 47
Дата виходу:
Січень 2022

Заводь каскадерський мотоцикл із маховиком і приготуйся до дивовижного справжнього двоколісного видовища з каскадерами на мотоциклах LEGO® City! Приєднуйся до героїні серіалу LEGO City Raze, щоб безстрашно продемонструвати швидкість і сміливість на її чудовій машині. Виконуй рекордні трюки на задніх колесах, виїжджай на рампи на повній швидкості, роби маневри в повітрі та приземляйся на задні колеса. Цей дивовижний каскадерський мотоцикл створений для гострих відчуттів. Тримайся міцно!

Діти зможуть насолоджуватися годинами динамічних веселощів з набором «Каскадерський мотоцикл для ставання дибки» LEGO® City (60296). У ньому є крутий іграшковий мотоцикл, що працює від маховика для виконання приголомшливих заїздів на одному колесі і трюків у повітрі. Просто додайте безстрашного персонажа серіалу Лего Сіті. Пригоди» Рейз, і сцена для запаморочливого шоу каскадерів готова!
 
Для хлопчиків та дівчаток віком від 5 років. У цьому дитячому ігровому наборі міститься простий друкований посібник, а у безкоштовному додатку LEGO Building Instructions для смартфонів та планшетів для нього є інструкції Instructions PLUS. З цим інтерактивним посібником зі складання з функціями масштабування, обертання та перегляду складання набору насправді стає простіше простого.
 
Зробіть дітей зірками уявлення! Ігрові набори із серії LEGO City Stuntz пропонують дітям відправитися в центр подій: у їхньому розпорядженні мотоцикли з маховиками, круті автомобілі, реалістичні будівлі та веселі персонажі, які надихають на творчу рольову гру за реальними подіями. Діти можуть об'єднувати набори LEGO City Stuntz для ще більшої динамічної веселості та азарту!
 
  • Познайомте дітей віком від 5 років із захоплюючим світом іграшок із трюкової серії LEGO® City з цим набором із акробатичним мотоциклом за участю безстрашної героїні телесеріалу «ЛЕГО Сіті» Рейз.
  • Що в коробці? Все, що потрібно дітям, щоб зібрати трюковий мотоцикл із маховиком для приголомшливих заїздів на одному колесі, а також мініфігурка персонажа Рейз із серіалу «ЛЕГО Сіті. Пригоди».
  • Діти розганяють каскадерський мотоцикл, щоб запустити маховик, а потім відпускають його для приголомшливих заїздів на одному колесі та повітряних трюків.
  • "Каскадерський мотоцикл для ставання дибки" LEGO® City стане чудовим подарунком на день народження або будь-який інший день для дітей, які люблять динамічні іграшки.
  • Розміри трюкового мотоцикла в зібраному вигляді: більше 3 см заввишки, 7 см завдовжки і 2 см завширшки.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code