ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Поліцейська дільниця та гелікоптер

Артикул:10959

LEGO® • Поліцейська дільниця та гелікоптер (10959)
1899 грн

Оцінити:

Артикул:
10959
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Категорія:
Поліція
Вік:
2-6
Деталі:
40
Коробка:
480 x 91 x 282
Дата виходу:
Березень 2022

LEGO® DUPLO® Поліцейська дільниця та гелікоптер (10959) — це поліцейський набір для дітей віком від 2 років і старше, в якому представлені персонажі та транспортні засоби, які надихають малюків грати.
 
Розвиваючі розваги в поліцейській дільниці.
У поліцейській дільниці завжди є чим зайнятися. Ви можете покататися на поліцейській машині з функцією ручного запуску, мигалками і сиреною (батарейки в комплекті), дресирувати милого собачку або піднятися на оглядову вишку і поспостерігати за поліцейським вертольотом з пропелером, що крутиться. У міру того, як вони будують та грають, діти розвивають зорово-моторну координацію, навчаються розпізнавати емоції та відточують інші навички. А оскільки в них завжди під рукою розвага, вони також легко дізнаються, у чому полягає робота поліцейського.
 
Ігрове навчання для малюків.
Завдяки іграшкам LEGO DUPLO батьки можуть брати участь у кожному етапі розвитку своїх малюків та заохочувати дітей до вільної гри, самовираження та радісного відкриття світу.
  • Поліцейська іграшка для найменших — набір «Поліцейська дільниця та гелікоптер» LEGO® DUPLO® (10959) включає персонажів та транспортні засоби, які надихають найменших поліцейських на творчі ігри.
  • Цікаві поліцейські автомобілі - включає фігурки поліцейського, жінки-поліцейського і поліцейського собаки, поліцейську машину з функцією ручного запуску, ліхтарі і сирену (включаючи акумулятори) і поліцейський вертоліт з гвинтом, що обертається.
  • Реалістичні деталі: двері, що відкриваються і закриваються, оглядова вежа, кухоль, який також можна використовувати як мегафон, і цеглу, прикрашені комп'ютером і камерою стеження.
  • Розвиток поліцейських навичок – діти розвивають візуальну та моторну координацію, а також покращують соціальну та емоційну поінформованість під час рольових ігор з уявними поліцейськими сценами.
  • Ідеально підходить для дошкільнят, захоплених поліцією - цей універсальний набір дає дітям від 2 років багато можливостей навчатися у грі та дозволяє батькам брати участь у кожному етапі розвитку своїх дітей.
  • Універсальний набір - після будівництва основна будівля має розміри понад 37 см заввишки, 48 см завширшки та 43 см завглибшки.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code