ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Поліцейський мотоцикл

Артикул:10967

LEGO® • Поліцейський мотоцикл (10967)
359 грн

Оцінити:

Артикул:
10967
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Категорія:
Поліція
Вік:
2-6
Деталі:
5
Коробка:
157 x 61 x 141
Дата виходу:
Березень 2022

Набір «Поліцейський мотоцикл» LEGO® DUPLO® Rescue (10967) забезпечує практичну гру, що розвиває — він потішить будь-якого малюка віком від 2 років, який цікавиться роботою поліції, крутими мотоциклами та турботою про тварин.
 
Поліцейський-рятівник та нескінченні можливості для гри.
Пропав мила собачка! Чи зможе ваш маленький герой допомогти поліцейському знайти вихованця, що загубився? Вас чекає плакат «Пропав собака», який потрібно повісити, та захоплююча рятувальна операція для виконання. Де ж собака ховається цього разу? У цьому універсальному ігровому наборі є милий песик, про якого потрібно дбати, та доброзичливий поліцейський на мотоциклі. Набір допоможе дошкільникам розвивати соціальні навички, емоційний інтелект та дрібну моторику, коли вони гратимуть у реальні пригоди повсякденного героя.
 
Навчання у грі для малюків.
Батьки можуть поділити з дітьми дорогоцінні віхи розвитку, адже іграшки LEGO DUPLO — це відкриті веселощі, самовираження та радісне дослідження в руках маленьких дітей.
  • Веселе поліцейське завдання — набір «Поліцейський мотоцикл» LEGO® DUPLO® Rescue (10967) порадує будь-якого малюка, який цікавиться роботою поліції, крутими мотоциклами та турботою про тварин.
  • Надихає на творчу гру — у набір входять 2 фігурки LEGO® DUPLO®: поліцейський і мила собачка, а також плакат «Пропав собака» та крутий синій поліцейський мотоцикл, на якому поліцейського із собакою можна катати.
  • Веселий спосіб розвитку навичок — розігруючи за ролями уявні поліцейські історії про порятунок, діти покращують дрібну моторику та свої соціальні та емоційні навички.
  • Ідеальний набір для дошкільнят — цей ігровий набір ідеально підходить для юних поліцейських віком від 2 років. Для батьків він стане чудовим способом поділити дорогоцінні віхи розвитку з дітьми.
  • Багато способів гри — розміри мотоцикла складають більше 5 см заввишки, 9 см завдовжки і 4 см завширшки. Набір можна поєднувати з іншими іграшками LEGO® DUPLO® для ще більшого задоволення.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code