ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Художня школа Емми

Артикул:41711

LEGO® • Художня школа Емми (41711)
2949 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
41711
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Friends
Вік:
8-16
Деталі:
844
Коробка:
540 x 79 x 282
Дата виходу:
Червень 2022

Надихайте дітей на творчість з набором «Художня школа Еммі» (41711). Це чудовий подарунок для дітей віком від 8 років і старше. Усередині красивої будівлі є три поверхи, повні творчих іграшок, де хлопчики та дівчатка можуть разом із Еммою з LEGO® Friends вивчати кераміку, модний дизайн та 3D-друк.
 
Іграшки для творчих дітей.
Шкільний ігровий набір включає безліч симпатичних аксесуарів: гончарний круг, який обертається при повороті ручки, камера з двома об'єктивами, рухливий манекен на майданчику. Красива будівля у французькому стилі з великими вікнами та креативною вивіскою пензлем та пером — сам собою витвір мистецтва! Діти можуть прикрасити його за власним бажанням плитками LEGO DOTS.
 
Захоплююче будівництво.
Цей художній набір LEGO поставляється з безкоштовними цифровими інструкціями у додатку «Інструкції зі збирання». Завдяки їм діти можуть бачити модель у 3D, обертати її та наближати під час складання. Це модель для цифрової епохи!
  • Художній подарунок для творчих дітей. Дозвольте дітям виявити свої творчі здібності із набором LEGO® Friends Художня школа Еммі (41711), що включає 4 художні студії.
  • Що в коробці? Включає 844 елементи для створення триповерхової будівлі з класами та художніми студіями, а також барвисті аксесуари та трьох персонажів LEGO® Friends.
  • Художня студія заохочує творчість - діти, яким подобається мистецтво, уявляють створення різних робіт на уроці, а потім фотографують їх у студії.
  • Багато творчих аксесуарів - реалістичні аксесуари, такі як рухливий манекен, камера, котушки, полотна, пензлі та банки з фарбами, заохочують години творчої гри.
  • Ідея подарунка для творчих дітей – ви шукаєте унікальну іграшку чи подарунок? Подаруйте цей набір на день народження або свято для дітей віком від 8 років і більше.
  • Розміри набору -  25 см заввишки, 23 см завширшки і 8 см завглибшки. Цей шкільний набір стане корисною розвагою для маленьких будівельників.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code