ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Каскадерське завдання «Клинок»

Артикул:60340

LEGO® • Каскадерське завдання «Клинок» (60340)
649 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
60340
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
City
Категорія:
Каскадери
Вік:
5-12
Деталі:
154
Коробка:
262 x 191 x 46
Дата виходу:
Червень 2022

Приготуйтеся до захоплюючих трюків з набором LEGO® City Каскадерське завдання «Клинок»» (60340), до якого входить іграшковий мотоцикл з маховиком для справжніх трюків. Також включає мініфігурки LEGO City Adventures Ширлі Кіпер та каскадера Станца для творчих рольових ігор. Набір можна комбінувати з іншими іграшками із серії LEGO City Stuntz, щоб робити трюки ще веселіше.
 
Разважайтесь зі складанням для дітей віком від 5 років і старше. Ігровий набір LEGO City Stuntz включає прості інструкції в картинках, які допоможуть дітям зібрати свою власну іграшку LEGO самостійно або запросити друзів і сім'ю грати разом.
 
Заохочує творчу гру.
З наборами LEGO City діти опиняться в самому центрі подій, а вражаючі транспортні засоби, детально опрацьовані конструкції та персонажі, що надихають, заохочують творчі та невимушені рольові ігри.
 
  • Захоплюючі трюки для дітей віком від 5 років і старше — приготуйтеся до видовищних каскадерських шоу та змагань з мініфігуркою LEGO® City Каскадерське завдання «Клинок»» (60340) із телесеріалу LEGO City.
  • Комплектація: Усередині є все, що потрібно дітям для складання Stunt Challenge: Blade, а також каскадерський мотоцикл і 2 мініфігурки, у тому числі Ширлі Кіпер з телесеріалу LEGO® City Adventures.
  • Кумедні функції - діти можуть влаштувати шоу або змагання з трюків, запустивши велосипед і відпустивши його, щоб прорватися через бар'єри та активувати функцію опускання леза.
  • Подарунок на будь-який випадок. Набір LEGO® City Stuntz стане ідеальним подарунком на день народження, Різдво та інші свята для любителів каскадерів від 5 років та старше.
  • Розміри: розміри леза понад 14 см заввишки, 20 см завширшки та 22 см завглибшки.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code