ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Змагання каскадерів

Артикул:60299

LEGO® • Змагання каскадерів (60299)
649 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
60299
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
City
Категорія:
Каскадери
Вік:
5-10
Деталі:
73
Коробка:
262 x 191 x 46
Дата виходу:
Січень 2021

Хлопчикам і дівчаткам, які люблять змагання, сподобається цей ігровий набір «Змагання каскадерів» LEGO® City (60299). У нім є два мотоцикли з крутнями для виконання приголомшливих заїздів на одному колесі і трюків в повітрі. Діти також отримають стартовий трамплін, який можна перенастроювати, і трасу з вогняним кільцем для каскадерских трюків. Просто додайте мініфігурки гонщика і персонажа телесеріалу «ЛЕГО Сити» Дюка ДеТейна для захоплюючих каскадерских змагань!

Електронне керівництво по зборці для дітей у віці від 5 років.

У цьому іграшковому наборі для зборки знаходиться покрокове друкарське керівництво, а в безкоштовному додатку LEGO Building Instructions для смартфонів і планшетів для нього є інструкції Instructions PLUS. Це інтерактивне керівництво по зборці з функціями масштабування, обертання і перегляду робить зборку наборів LEGO простіше простого.

Круті іграшки для дітей.

Набори з серії LEGO City Stuntz пропонують дітям відправитися в самий центр подій : в їх розпорядженні мотоцикли з крутнями, реалістичні будівлі і веселі персонажі, які надихають на творчу ролеву гру по реальних подіях. Об'єднуйте ігрові набори зі всесвіту LEGO City Stuntz для грандіозних представлень із запаморочливими трюками!

  • З набором «Змагання каскадерів» LEGO® City (60299) діти зможуть насолоджуватися захоплюючими динамічними пригодами за участю двох мотоциклів з крутнями, траси для каскадерів і двох гонщиків, включаючи персонажа телесеріалу «ЛЕГО Сити».
  • Що в коробці? Вогняне кільце, регульована по висоті вежа, збірне полум'я LEGO®, два мотоцикли з крутнями і дві мініфігурки пілотів, у тому числі Дюк ДеТейн з серіалу «ЛЕГО Сити».
  • Діти можуть розкрутити крутні і запустити мотоцикли з трампліну, щоб пролетіти через вогняне кільце, а потім подовжити стрибок і підняти кільце вище, щоб збільшити складність!
  • Це класний подарунок на день народження або будь-який інший день для дітей у віці від 5 років. Поєднаєте цей ігровий набір з іншими з серії LEGO® City Stuntz, щоб влаштувати ще більш захоплюючі змагання і запаморочливі трюки.
  • Розміри іграшки «Змагання трюків» LEGO® City в зібраному виді: більше 24 см у висоту, 22 см завширшки і 11 см у глибину.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code