ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Місії дослідження Марсу на космічному кораблі

Артикул:60354

LEGO® • Місії дослідження Марсу на космічному кораблі (60354)
1179 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
60354
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
City
Категорія:
Місії
Вік:
6-12
Деталі:
298
Коробка:
282 x 59 x 262
Дата виходу:
Червень 2022

Надсилайте дітей на орбіту з інтерактивною грою, в якій вони відіграють головні ролі в цифрових пригодницьких історіях, використовуючи справжні кубики LEGO® для виконання захоплюючих місій на екрані. У цей ігровий набір LEGO City Місії дослідження Марсу на космічному кораблі (60354) входять класний іграшковий космічний корабель і планетохід, а також 3 мініфігурки, фігурка робота-собаки і безліч деталей LEGO для вирішення захоплюючих сюжетних будівельних завдань.
Завантажте безкоштовну програму.
Для гри з набором «Місії дослідження Марсу на космічному кораблі» LEGO City потрібен смартфон або планшет із встановленим безкоштовним додатком «Інструкції зі збирання LEGO».
 
Діти віком від 6 років і старше навчаються, розважаючись.
Завдяки наборам LEGO City Missions діти можуть стати героями та опинитися у центрі подій. Під час інтерактивної гри зі своїми улюбленими персонажами на екрані діти розвинуть творчі здібності та навички вирішення проблем, а також візьмуть участь у безкоштовних практичних завданнях конструювання. Час йти на допомогу!
  • Інтерактивні пригоди у цифровому світі. Ознайомте дітей з інтерактивними іграми з набором «Місії дослідження Марсу на космічному кораблі» LEGO® City (60354).
  • Що в коробці? - Всі кубики LEGO®, необхідні для будівництва космічного корабля та участі у нескладних завданнях. Також включає 2 астероїди, марсіанський пейзаж, 3 мініфігурки і фігурку робота.
  • Інтерактивна розвага LEGO®: діти будуть грати головну роль у пригодах у цифровому світі та досліджувати всесвіт за допомогою кубиків LEGO та збірних іграшок.
  • Подарунок на будь-який випадок — цей набір LEGO® City Missions стане ідеальним подарунком на день народження, Різдво або будь-яке інше свято для дітей віком від 6 років та старше.
  • Розміри - після складання модель космічного корабля має розміри понад 4 см заввишки, 19 см завдовжки та 7 см завширшки.
  • Багато аксесуарів для місії — аксесуари LEGO® включають металошукач, відбійний молоток, лазерний зварювальний апарат, вогнегасник, сітку, банан та індичку ніжку.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code