ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Детективні місії водної поліції

Артикул:60355

LEGO® • Детективні місії водної поліції (60355)
1179 грн

Оцінити:

Артикул:
60355
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
City
Категорія:
Місії
Вік:
6-12
Деталі:
278
Коробка:
282 x 59 x 262
Дата виходу:
Червень 2022

Нехай діти відіграють роль детективів під час інтерактивної гри. Діти відіграватимуть роль головних героїв історії в цифровому світі та використовуватимуть кубики LEGO® для виконання захоплюючих місій на екрані та участі у будівельних завданнях. Набір «Детективні місії водної поліції» LEGO City (60355) входить фантастичний моторний човен, камера для шахраїв та 4 мініфігурки, у тому числі Дюк ДеТейн із серії LEGO City Adventures.
 
Завантажте безкоштовну програму. Для гри з набором «Детективні місії водної поліції» LEGO City потрібен смартфон або планшет із встановленим безкоштовним додатком «Інструкції зі збирання LEGO».
 
Діти навчаються, розважаючись.
Завдяки наборам LEGO City Missions діти віком від шести років можуть стати героями та опинитися в центрі подій. Вони розвинуть творчі здібності та навички вирішення проблем, а також візьмуть участь у безкоштовних практичних будівельних завданнях, граючи в інтерактивному режимі зі своїми улюбленими персонажами на екрані. Час йти на допомогу!
  • Інтерактивні пригоди у цифровому світі. Ознайомте дітей із інтерактивною грою LEGO® з набором «Детективні місії водної поліції» LEGO® City (60355).
  • Що в коробці? - все, що потрібно дітям, щоб побудувати моторний човен та виконати завдання. Також включає 4 мініфігурки, у тому числі Дюка ДеТейна із серії LEGO® City.
  • Інтерактивна розвага з поліцією LEGO® City для дітей — діти гратимуть головну роль у пригодах у цифровому світі та ловитимуть шахраїв за допомогою кубиків LEGO.
  • Відмінний подарунок: інтерактивний набір LEGO® City Детективні місії водної поліції стане подарунком на Різдво, день народження або інше свято для дітей віком від 6 років, які люблять забавні іграшки та відеоігри.
  • Розміри - У зібраному вигляді модель моторного човна має висоту 4 см, довжину 16 см та ширину 6 см.
  • Багато аксесуарів для місії. Аксесуари для міні-фігурок включають водолазне спорядження, збільшувальне скло, рятувальний жилет, рацію, бінокль, наручники, камеру та скарб.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code