ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Aston Martin Valkyrie AMR Pro и Aston Martin Vantage GT3

Артикул:76910

LEGO® • Aston Martin Valkyrie AMR Pro и Aston Martin Vantage GT3 (76910)
1849 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
76910
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Speed Champions
Вік:
9-16
Деталі:
592
Коробка:
354 x 70 x 191
Дата виходу:
Березень 2022

От переможна комбінація для любителів надшвидкісних автомобілів — набір для складання Aston Martin Valkyrie AMR Pro та Aston Martin Vantage GT3 LEGO® Speed ??Champions (76910). Тепер ці точно деталізовані моделі LEGO можна додати до колекції, зібрати та дослідити: вони дарують чудові враження від складання, відмінно підходять для демонстрації та дозволяють влаштувати приголомшливі перегони!
 
Електронні інструкції зі збирання.
В цей набір Speed ??Champions входить друкована інструкція, а в безкоштовному додатку LEGO Building Instructions для смартфонів та планшетів є електронний посібник. Його інтуїтивно зрозумілі інтерактивні інструменти масштабування та повороту дозволяють вам у процесі збирання розглядати моделі з усіх боків.
 
Віддаючи належне інноваціям у дизайні.
Набори LEGO Speed ??Champions — це збірні моделі найпопулярніших та інноваційних автомобілів у світі. Колекційні моделі, які цікаво збирати, чудово підходять для демонстрації та уявних битв на гоночній трасі, що робить їх ідеальним подарунком для дітей та любителів машин будь-якого віку.
  • Моделі LEGO® машин Aston Martin Valkyrie AMR Pro та Aston Martin Vantage GT3 — ігровий набір для дітей та ентузіастів, захоплених гоночними автомобілями та інноваційними машинами.
  • Що в коробці? — Все необхідне для складання моделей Aston Martin Valkyrie AMR Pro та Vantage GT3 з кубиків LEGO® плюс 2 мініфігурки водіїв, у кожного з яких є гоночний костюм, шолом, перука та гайковий ключ.
  • Збирайте, грайте та демонструйте — ці колекційні іграшкові автомобілі призначені для демонстрації та уявних рольових ігор на гоночній трасі.
  • Подарунок на будь-який випадок — набір «Aston Martin Valkyrie AMR Pro та Aston Martin Vantage GT3» LEGO® Speed ??Champions (76910) можна подарувати на день народження або з будь-якого іншого приводу час дітям та шанувальникам автомобілів віком від 9 років.
  • Легко переносити та зберігати — модель Aston Martin Valkyrie AMR Pro має висоту понад 4 см, довжину 18 см та ширину 7 см.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code