ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
McLaren Solus GT і McLaren F1 LM

Артикул:76918

LEGO® • McLaren Solus GT і McLaren F1 LM (76918)
1849 грн

Оцінити:

Артикул:
76918
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Speed Champions
Вік:
9-16
Деталі:
581
Коробка:
354 x 191 x 70
Дата виходу:
Березень 2023

Уперше в історії шанувальники перегонів і діти віком від 9 років можуть отримати в колекцію подвійний пакунок моделей гіперкарів McLaren завдяки набору LEGO® Speed Champions McLaren Solus GT і McLaren F1 LM (76918). Культова модель F1 LM з 1990-х років і новітній Solus GT тепер доступні для дітей, а саме для складання, демонстрації та відтворення сюжетів перегонів.

Створіть власні моделі автомобілів McLaren.
Версії двох іграшкових суперкарів McLaren, що складаються, мають автентичні деталі реальних версій: лімітована серія F1 LM виконана в характерному помаранчевому кольорі папаї з центральним сидінням водія і каналами охолодження з обох боків, в той час як Solus GT також має центральне сидіння водія і заднє крило. До набору також входять дві мініфігурки водіїв, які діти зможуть посадити за кермо кожного автомобіля та влаштувати захопливі перегони між ними.

Веселий цифровий додаток для шанувальників LEGO®.
Дозвольте додатку LEGO Builder супроводжувати вас і вашу дитину в інтуїтивній будівельній пригоді. Масштабуйте й обертайте моделі в 3D, зберігайте набори й відстежуйте власний прогрес.

  • Два транспортні засоби McLaren, які можна складати - конструктор LEGO® Speed Champions McLaren Solus GT і F1 LM (76918) для збирання, демонстрації та колекціонування для дітей віком від 9 років і завзятих шанувальників автомобілів.
  • Дві мініфігурки. Кожна машина постачається з мініфігуркою водія, яку діти та шанувальники автомобілів можуть посадити за кермо кожної машини для захоплюючих перегонів.
  • Реалістичні деталі. Моделі, що збираються, мають деталі реальних версій: F1 LM має характерний помаранчевий колір папайї, а Solus GT має вдосконалені колісні арки та кабіну.
  • Моделі McLaren для ігор і демонстрації - діти можуть насолоджуватися копіями класичної F1 LM і сучасної Solus GT, а потім виставляти їх на полиці або грати в гонки.
  • Подарунок від LEGO® - подаруйте цю унікальну модель Speed Champions із 581 елемента як подарунок на день народження чи свято любителям транспортних засобів віком від дев’яти років або автолюбителям.
  • Портативний розмір - McLaren F1 LM має понад 4 см у висоту, 15 см у довжину та 7 см у ширину, тому він ідеально підходить для гри вдома чи в дорозі.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code