ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Кінцева арена

Артикул:21242

LEGO® • Кінцева арена (21242)
969 грн

Оцінити:

Артикул:
21242
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Minecraft
Вік:
8-16
Деталі:
252
Коробка:
262 x 191 x 61
Дата виходу:
Січень 2023

Битви Minecraft® ніколи не були більш захоплюючими, ніж у ендшпілі LEGO® Minecraft Кінцева арена (21242). Гравцям від восьми років потрібні ігрові навички, щоб виживати та розважатися.

Битви між гравцями. Гравці Minecraft зустрінуться один з одним на Арені Краю в ролі воїна Краю та лучника-дракона. У їхньому розпорядженні будуть зброя та зброя, але щоб вижити, вони також повинні уникати інших небезпек. Пускова установка стріляє блоками лави з пащі Ендер-Дракона, що височіє над ареною, а рухомі люки відкриваються, відкриваючи море лави під ногами воїнів. Ендермен і шалкер, моби з Майнкрафт, а також знайомі з гри аксесуари, такі як золота морква та зілля, дадуть додаткові можливості для веселощів. Крім того, ви можете використовувати програму LEGO Builder, де ви можете масштабувати та обертати модель під час складання.

  • Культова локація — LEGO® Minecraft® Кінцева арена (21242) — захоплюючий набір Minecraft для рольових битв між учасниками
  • Класичні персонажі — включає фігурки Minecraft®: Ender Fighter, Dragon Archer, Enderman та Shulker.
  • Екшен від LEGO® Minecraft® — гравці борються на арені, а над їхніми головами тече лава, а під ногами відкривається море лави.
  • Подарунок Minecraft® — цей практичний набір стане чудовим подарунком на день народження, Різдво або будь-яке інше свято для шанувальників Minecraft® від 8 років та старше.
  • Розширена розвага — LEGO® Minecraft® Кінцева арена має розміри понад 5 дюймів (13 см) заввишки, 6 дюймів (17 см) завширшки та 5 дюймів (13 см) завглибшки та з'єднується з іншими наборами цієї серії.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code