ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Пожежна машина

Артикул:60374

LEGO® • Пожежна машина (60374)
2179 грн

Оцінити:

Артикул:
60374
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
City
Категорія:
Пожежники
Вік:
7-14
Деталі:
502
Коробка:
480 x 282 x 61
Дата виходу:
Січень 2023

Запаліть пристрасть до гри у пожежників із пожежною машиною підвищеної прохідності LEGO® City (60374). Ця пожежна машина оснащена командним центром, що знімається, пожежним дроном і наземним дроном. Діти можуть кидати з візка та дрону різні елементи, що імітують воду та вогнегасну піну. Все, що вам потрібно зробити, це додати лісовий та міський пейзаж і три мініфігурки для годин веселощів пожежників!

Захоплююче будівництво для дітей віком від 7 років. Включає ілюстровані інструкції та програму LEGO Builder, цифровий інструмент масштабування та повороту, який допомагає дітям візуалізувати кожну модель з усіх точок зору під час збирання.

Іграшки, що розвивають творчі здібності дітей.
З наборами LEGO City діти будуть у самому центрі подій. Повні реалістичних транспортних засобів, деталізованих будівель та дивовижних персонажів, набори заохочують творчі, відкриті ігри та створення власних історій.

  • Багатофункціональний пожежний набір LEGO® City Пожежна машина (60374) ідеально підходить для дітей, які люблять динамічні розваги.
  • Що в коробці? - Все, що потрібно дітям, щоб зібрати пожежну машину з пожежним та наземним дроном, командний центр, декорації лісового та міського вогню, 3 мініфігурки та фігурку кролика.
  • Особливості та функції - Пожежна машина оснащена пересувним краном, і діти можуть використовувати вогнегасник та дрон, щоб кидати елементи пожежогасіння.
  • Шукаєте подарунок для дітей? - Зробіть день народження, свято або будь-який інший особливий випадок особливим із цим набором для дітей віком від 7 років та старших, які люблять набори вогню
  • Моделі для гри та демонстрації - у зібраному вигляді пожежна машина-всюдихід має висоту 12 см, довжину 26 см та ширину 6 см.
  • В комплекті з аксесуарами для мініфігурок LEGO® — до цього поліцейського набору входить безліч крутих аксесуарів для творчої гри, у тому числі радіо, сокира, пила, гайковий ключ і чашка.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code