ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Пожежне депо та пожежна машина

Артикул:60375

LEGO® • Пожежне депо та пожежна машина (60375)
1349 грн

Оцінити:

Артикул:
60375
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
City
Категорія:
Пожежники
Вік:
4-8
Деталі:
153
Коробка:
282 x 262 x 76
Дата виходу:
Січень 2023

Пробудіть уяву дитини за допомогою набору «Пожежне депо та пожежна машина» LEGO® City (60375), до якого входить іграшкова пожежна частина зі спальною зоною, гаражем та гіркою. Також є пожежна машина з гнучким шлангом та сходами на даху. Додайте візок для попкорну, вогники LEGO, мініфігурки продавця та пожежника, і ви готові до годин захоплюючої гри.

Друкарські та цифрові інструкції зі збирання. Цей простий у збірці набір для дітей віком від 4 років включає початковий кубик, ілюстровані інструкції та додаток LEGO Builder, цифровий інструмент масштабування та повороту, який допомагає дітям візуалізувати готову модель з усіх боків.

Досліджуючи світ за допомогою ігор, у наборах LEGO City 4+ діти знайдуть детально опрацьовані будівлі, реалістичні транспортні засоби та надихаючих персонажів, які надихнуть їх на довгі години творчої гри. Через історії та сценарії, що відображають реальне життя, діти пізнають навколишній світ у веселій та захоплюючій формі.

  • Пожежний набір для дітей віком від 4 років та старше. Набір «Пожежне депо та пожежна машина» (60375) познайомить дітей зі світом LEGO® City, де вони стануть героями повсякденного життя і опиняться у центрі подій.
  • Що в коробці? - Все, що вам потрібно, щоб побудувати пожежну частину та пожежну машину, а також візок для попкорну, полум'я LEGO®, а також мініфігурки продавця та 2 пожежники.
  • Нескінченні пригоди пожежників з цією іграшкою LEGO®, що включає ковзну трубу для мініфігурок пожежних та пожежну машину з гнучким шлангом та висувними сходами.
  • Подарунок для дітей від чотирьох років - подаруйте набір на день народження, свято або будь-яке інше свято.
  • Розміри - Висота пожежного депо 22 см, ширина 18 см та глибина 19 см.
  • Аксесуари LEGO® додають веселощів — аксесуари для мініфігурок включають лопату, сокиру, радіо та кухоль.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code