ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Пожежно-рятувальний позашляховик

Артикул:60393

LEGO® • Пожежно-рятувальний позашляховик (60393)
349 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
60393
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
City
Категорія:
Пожежники
Вік:
5-12
Деталі:
97
Коробка:
157 x 141 x 45
Дата виходу:
Січень 2023

Дайте волю уяві дітей із набором LEGO® City Пожежно-рятувальний позашляховик (60393), в який входить повнопривідний автомобіль з товстими шинами, що відкривається кабіною та водним шутером, що знімається. У набір також входить сцена LEGO з вогнем та полум'ям, а також мініфігурка пожежника та фігурка кота.

До комплекту входять інтерактивні цифрові інструкції зі складання.
Цей набір з 5+ включає ілюстровані інструкції та програму LEGO Builder — цифровий інструмент масштабування та повороту, який допомагає дітям візуалізувати кожну модель з усіх точок зору під час збирання, додаючи веселощів.

Надихаючий світ LEGO City.
З наборами LEGO City діти будуть у самому центрі подій. Набори, повні реалістичних транспортних засобів, деталізованих будівель та дивовижних персонажів, спонукають до творчих та рольових ігор.

  • Пожежна машина — познайомте дітей від 5 років та старших зі світом LEGO® City за допомогою пожежної машини 4x4 — Пожежно-рятувальний позашляховик (60393)
  • Що в коробці? - Включає все необхідне для складання пожежної машини 4x4, сцену пожежі з полум'ям LEGO® та деревом, а також мініфігурку пожежника та фігурку кота.
  • Захоплюючі елементи: діти можуть кидати елементи, схожі на воду, із пожежної машини, щоб загасити полум'я LEGO.
  • Подарунок на будь-який випадок - подаруйте цей набір на день народження, Різдво та будь-яке інше свято для дітей від п'яти років та старше.
  • Розміри - Модель позашляховика пожежної машини має висоту 5 см, довжину 9 см та ширину 5 см.
  • Аксесуари для мініфігурок LEGO® — у набір входять пожежний шолом та іграшкова рибка. Діти можуть від'єднати пускову установку від машини та використовувати її як вогнегасник для мініфігурки.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code