ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Пошуковий човен Ваяни

Артикул:43210

LEGO® • Пошуковий човен Ваяни (43210)
1399 грн

Оцінити:

Артикул:
43210
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Disney
Категорія:
Disney Princess
Вік:
6-12
Деталі:
321
Коробка:
191 x 262 x 61
Дата виходу:
Січень 2023

З цим оригінальним набором «Пошуковий човен Ваяни» LEGO® ? Disney (43210) пригоди чекають на кожну дитину та кіноманів у віці від шести років і старше. Включає двокорпусний човен зі знімним тентом і прикрашеним вітрилом, відсік для зберігання, 2 міні-лялечки LEGO, фігурку дельфіна і декоративні елементи. Додаток LEGO Builder допомагає дітям у процесі складання, дозволяючи їм масштабувати та обертати моделі в 3D, зберігати набори та відстежувати свої успіхи.

Практична розвага.
Цей докладний набір включає безліч функцій і аксесуарів, які принесуть вам більше задоволення, коли ви розігруєте ролі і відтворюєте сцени з фільмів або вигадуєте свої власні. Човен дозволяє весело провести час надихаючи дітей на творчість. Ви можете грати окремо або додавати до інших наборів LEGO ? Disney (продаються окремо).

Круті персонажі.
Цей набір дозволяє дітям грати з міні-ляльками LEGO Ваяною та Сіною, а також із фігуркою дельфіна LEGO. Це веселий та надихаючий подарунок для будь-якого шанувальника Діснея.

  • Безтурботні веселощі. Подаруйте шанувальнику Ваяни з Діснея та любителю човнів віком від шести років і старше набір LEGO® ? Disney Moany's Catamaran (43210).
  • Творча розвага — цей набір включає катамаран з вітрилом, велику палубу з навісом і 2 ліжка, 2 міні-лялечки, фігурку тварини LEGO® та безліч декоративних аксесуарів для гри.
  • Улюблені персонажі — у набір входять міні-ляльки LEGO® Disney — Ваяна та Сіна — і вони надихають на пригоди та дослідження разом із сім'єю чи друзями.
  • Подарунок на день народження для дітей віком від 6 років. Шанувальникам Діснея сподобається цей багатофункціональний ігровий набір з легендарним човном Діснея. Це задоволення для кожної дитини, яка любить пригоди.
  • Творча розвага. Цей набір з човном висотою 17 см, довжиною 19 см і шириною 14 см відкриває перед дітьми безліч можливостей для творчості та уяви для нескінченних веселощів.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code