ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Робоброня Халка

Артикул:76241

LEGO® • Робоброня Халка (76241)
589 грн

Оцінити:

Артикул:
76241
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Super Heroes
Категорія:
Marvel™
Вік:
6-12
Деталі:
138
Коробка:
141 x 191 x 46
Дата виходу:
Січень 2023

Подаруйте любителю Месників Marvel велику модель механічного робота Халка LEGO® Marvel (76241). Потужний рухливий робот надихне дітей від шести років на нові пригоди.

Рухлива фігурка Халк: робот.
Діти можуть помістити мініфігурку Халка в кабіну робота, що відкривається, для наступної місії. Фігурка має рухливі руки, ноги та пальці, завдяки чому її можна ставити у різні пози під час гри та стоячи на полиці. «Камінний» стовп спонукає до уяви сцен. Для додаткового цифрового задоволення програма LEGO Builder дозволяє масштабувати та обертати модель, щоб діти могли візуалізувати її під час складання.

  • Справжнє задоволення — маленькі супергерої можуть брати участь у нескінченних пригодах з набором «Робоброня Халка» LEGO® Marvel (76241) з гігантською рухомою бойовою машиною.
  • Культовий герой — включає мініфігурку Халка і збірного робота з повністю рухомими руками, ногами та пальцями.
  • Рухливі кінцівки вносять різноманітність у гру та полегшують встановлення на полиці — мініфігурка Халка поміщається в кабіну, що відкривається повністю рухомого хутра, яке можна встановлювати в різних позах як у грі, так і на полиці.
  • Подарунок для шанувальників Marvel — чудовий подарунок на день народження, свята або інші свята для дітей віком від 6 років та старше.
  • Зручна іграшка - ця переносна фігурка заввишки 12 см, тому діти можуть брати її із собою.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code