ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Халкбастер: битва за Ваканду

Артикул:76247

LEGO® • Халкбастер: битва за Ваканду (76247)
2099 грн

Оцінити:

Артикул:
76247
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Super Heroes
Категорія:
Marvel™
Вік:
8-16
Деталі:
385
Коробка:
262 x 282 x 59
Дата виходу:
Січень 2023

З цією рухомою фігуркою LEGO® Marvel «Халкбастер: битва за Ваканду» (76247) діти можуть відтворити сцени з фільму «Месники: Війна нескінченності». Великий рухливий робот та 4 мініфігурки стануть ідеальним подарунком для юних шанувальників Marvel віком від 8 років.

Рухливий Халкбастер точно відтворює дію з фільму Marvel. Натхненний сценою з фільму «Месники: Війна нескінченності» від Marvel Studios, набір включає збірний мега-костюм Халкбастера з кількома точками вигину, щоб діти могли легко переміщати робота і розташовувати його в різних положеннях і позах. Колінні суглоби, що замикаються, забезпечують відмінну стійкість, а кабіна відкривається і містить місце для мініфігурки пілота. Включає 4 мініфігурки: Брюс Беннер, Окойе і 2 помічника. Голова Брюса Беннера обертається, показуючи, як він перетворюється на зеленого Халка. Окоє тримає спис. Для більшого цифрового задоволення додаток LEGO® Builder пропонує інтуїтивно зрозумілі інструменти масштабування та повороту для візуалізації моделі у міру її складання.

  • Гігантський робот Marvel. З цією рухомою фігуркою LEGO® Marvel Халкбастер: битва за Ваканду (76247) діти можуть відтворити сцени з фільму "Месники: Війна нескінченності".
  • Культові герої. Включає збірного Халкбастера і 4 мініфігурки: Брюс Беннер, чия голова обертається, відкриваючи зелене обличчя, Окойе з списом і 2 помічники.
  • Багато суглобів забезпечують рухливість - діти можуть рухати фігурку та ставити її у різні пози під час гри. Колінні суглоби, що замикаються, забезпечують стійкість, а кабіна з місцем для мініфігурки пілота відкривається.
  • Подарунок для дітей. Подаруйте цей збірний ігровий набір «Халкбастер» на день народження, Різдво або будь-яке інше свято фанатам супергероїв та Marvel у віці від 8 років.
  • Ідеально підходить для ігор - механічна фігурка заввишки 15 см, тому діти можуть брати її з собою будь-куди.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code