ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Pagani Utopia

Артикул:76915

LEGO® • Pagani Utopia (76915)
969 грн

Оцінити:

Артикул:
76915
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Speed Champions
Вік:
9-16
Деталі:
249
Коробка:
262 x 141 x 72
Дата виходу:
Березень 2023

Модель LEGO® Speed Champions Pagani Utopia (76915), що складається, блискуче передає характерний дизайн цього приголомшливого італійського гіперкара. Pagani та LEGO вперше об'єднали зусилля, і тепер шанувальники автомобілів і діти віком від 9 років можуть колекціонувати, складати й демонструвати цю неймовірну модель.

Створіть власний іграшковий автомобіль Pagani.
Цей колекційний гіперкар Pagani містить багато автентичних деталей реальної версії: фірмовий центральний 4-трубний вихлоп, різкий кузов, широка передня решітка, колісні арки й двигун під склом. До набору також входить мініфігурка водія, яку саджають до кабіни, щоб розіграти перегони.

Веселий цифровий додаток для шанувальників LEGO®.
Дозвольте додатку LEGO Builder супроводжувати вас і вашу дитину в інтуїтивній будівельній пригоді. Масштабуйте й обертайте моделі в 3D, зберігайте набори й відстежуйте власний прогрес.

  • Гіперкар Pagani - LEGO® Speed Champions Pagani Utopia (76915) Репліка для дітей і завзятих шанувальників автомобілів, щоб збирати, будувати та демонструвати.
  • Мініфігурка входить у комплект: автомобіль містить мініфігурку водія з шоломом і волоссям, яку можна розмістити в кабіні для рольових ігор на дорозі.
  • Реалістичні деталі - Модель має деталі справжнього обмеженого випуску гіперкара: центральний чотиритрубний вихлоп, обтічний кузов, широка передня решітка, колісні арки та двигун під лобовим склом.
  • Гіперкар LEGO® для гри та декорації - цю реалістичну модель Pagani Utopia цікаво будувати, потім її можна з гордістю виставляти на полицю або використовувати в захоплюючих гонках.
  • Подарунок від LEGO® — подаруйте цю унікальну модель Speed Champions із 249 елементів як подарунок на день народження чи свято любителям автомобілів віком від дев’яти років або ентузіастам італійських гіперкарів.
  • Портативний розмір - копія моделі Pagani Utopia має висоту більше 4 см, довжину 15 см і ширину 8 см, тому вона підходить для гри вдома та в дорозі.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code