ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Lamborghini Countach

Артикул:76908

LEGO® • Lamborghini Countach (76908)
969 грн

Оцінити:

Артикул:
76908
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктори і аксесуари LEGO®
Серія:
Speed Champions
Вік:
8-16
Деталі:
262
Коробка:
#Н/Д
Дата виходу:
Січень 2024

Конструктор LEGO® Speed ​​​​Champions Lamborghini Countach (76908) дозволяє дітям і автолюбителям будувати та досліджувати один із найвідоміших спортивних автомобілів у світі. Конструктори можуть розраховувати на захоплююче будівництво, а дивовижна в усіх відношеннях копія чудово виглядатиме на полиці та ідеально підійде для постановочних перегонів.

  • LEGO® копія культового автомобіля Lamborghini Countach 1970-х років - модель для дітей і дорослих, які захоплюються інноваційними унікальними автомобілями
  • Вміст упаковки - Конструктор іграшкового автомобіля включає все необхідне для побудови білої моделі Lamborghini Countach. У набір також входить водій Lamborghini з шоломом, волоссям і ключем
  • Колекціонувати, цікаво демонструвати та демонструвати – створіть власний Lamborghini Countach, покажіть його своїм друзям або об’єднайтесь, щоб брати участь у гонках на різних автомобілях Speed ​​​​Champions.
  • Подарунок на будь-який випадок - набір LEGO® Speed ​​​​Champions Lamborghini Countach (76908) із 262 елементів стане чудовим подарунком на день народження чи будь-яке свято для дітей та автолюбителів віком від 8 років.
  • Дивовижні деталі. Модель Lamborghini Countach має двомісний салон і багато реалістичних деталей, розміри приблизно 4 см у висоту, 15 см в довжину і 7 см в ширину.
  • Акумулятори не потрібні — фантастичний іграшковий автомобіль Lamborghini Countach працює завдяки дитячій уяві, тому перегони можуть тривати вічно!
  • Інтерактивний цифровий путівник - у додатку LEGO® Building Instructions для смартфонів і планшетів ви можете масштабувати та обертати модель будівлі, щоб побачити її з усіх боків
  • Відкрийте для себе культовий дизайн — з наборами LEGO® Speed ​​​​Champions діти та любителі автомобілів зможуть ближче познайомитися з деякими з найвідоміших транспортних засобів у світі та створювати колекційні моделі для гри та демонстрації на полиці.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code