ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Стрибай!

Артикул:SG 421 UKR

Smart Games • Стрибай! (SG 421 UKR)
439 грн
Немає в наявності

Рейтинг:
Оцінити:

Артикул:
SG 421 UKR
Бренд:
Smart Games
Тип:
Настільна гра
Категорія:
Компактні головоломки
Вік:
7+
Гравців:
1
Коробка:
240 x 170 x 45
Час гри:
15+
Дата виходу:
Вересень 2017

Серед усіх концепцій головоломок можна виділити окремий тип послідовних рушійних головоломок, де виконуються різні дії в певному порядку. До нього відносяться “”Стрибай!”, “Вперед, за горіхами!”, “Камелот Юніор”, “Колір код”, “Антивірус. Мутація”.

Кролики не ходять, кролики стрибають. Жоден з них не зможе зайняти сусідню клітинку на полі, навіть якщо це бажана затишна нірка. Створіть перешкоди для стрибків, як шлях до безпечного місця. 

Виберіть завдання. Розташуйте частини на ігровому полі, як зазначено в обраній схемі. Мета гри полягає в тому, щоб перемістити кроликів (шляхом стрибків) та лисиць (шляхом ковзання) по ігровому полю, таким чином, щоб всі кролики змогли опинитися в коричневих нірках. Браття-кролики, гриби й навіть лисиці грають роль перешкод, власне через які й треба стрибати. Кожне завдання має підказку – поруч з номером завдання вказано кількість оптимальних кроків, які має зробити гравець фігурками кролів та лисиць, щоб знайти правильне рішення. Звісно, стрибати можна й довше, але ж ви прагнете досконалості, чи не так? 

Чудова гра для подорожей з полем-скринькою, яка містить 60 завдань.

Гра стимулює такі когнітивні навички:

  • планування
  • логіку
  • вирішення проблем
  • просторове сприйняття
  • концентрацію

Правила гри


Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code