ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)825-34-32
Школа із привидами в Ньюбері

Артикул:70425

LEGO® • Школа із привидами в Ньюбері (70425)
4299 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
70425
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктори і аксесуари LEGO®
Серія:
Hidden Side
Вік:
9-16
Деталі:
1474
Коробка:
582 x 378 x 87
Дата виходу:
Серпень 2019

Дозвольте дітям увійти до доповненої реальності і полювати на примари з набором Школа з привидами Ньюбери 70425 з серії LEGO® Hidden Side™. Цей незвичайний набір спонукає дітей грати в інтерактивному режимі, дозволяючи поєднувати модель з реальністю, створеною додатком. Граючи з моделлю, діти пожвавлюють різні елементи, видимі на екрані. Відкрийте для себе новий вид розваги і взаємодії з блоками в наборі LEGO Hidden Side : ви збиратимете цікаві предмети, виявлятимете привидів, а з регулярними оновленнями у вас ніколи не закінчаться нові головоломки і примари з якими ви можете зіткнутися! У будівлі школи діти знайдуть безліч незвичайних деталей, які дадуть їм ідеї для багатьох годин творчої гри. У наборі ви знайдете дві мініфігурки героїв, Дугласа Элтона, фігурка милої примари собаки і ще чотири мініфігурки. Завантажте додаток LEGO® Hidden Side ™ і наведіть на телефон модель школи з привидами в Ньюбери, щоб оживити її. Переміщаючи телефон, ви побачите, що оточення навколо моделі постійно міняється.

  • Ця іграшка використовує доповнену реальність і містить вісім мініфігурок: Джек Дэвидс із смартфоном і Паркер Л. Джексон із смартфоном, а також Элтон Дуглас, Роуз Дэвидс, директор школи місіс Кларк, Паола і Уэйд, і Спенсер - собака-примара Дэвидса.
  • У наборі діти знайдуть безліч надихаючих елементів для початку гри, у тому числі приховану кімнату, автобусну зупинку, комп'ютерну лабораторію, бібліотеку, ванну кімнату, хімічну лабораторію і дзвіницю. Школа може бути змінена із звичайної версії на примарну.
  • Серія LEGO® Hidden Side™ розповідає історію міста Ньюбери, де примари переслідують людей і проникають у будівлі. Діти можуть розважатися полюванням на примари і, завдяки додатку, повністю перевести побудовані LEGO моделі в інтерактивну доповнену реальність. Модель, побудована з блоків, оживає, коли ви дивитеся на неї за допомогою додатка.
  • Додаток LEGO® Hidden Side™ дозволить дітям поглянути на дивовижний, хоча і дещо лякаючий, прихований світ, повний загадок, які треба розгадати, примар і могутніх супротивників, таких як Містер Нибс.
  • Використання доповненої реальності вимагає використання смартфону або планшета (у комплект не входить жоден з цих пристроїв). Додаток сумісний з пристроями на платформі iOS і Android. Ви можете перевірити сумісність пристрою на LEGO.com/devicecheck. Перед підключенням до мережі діти повинні попросити дозволу у батьків.
  • Розміри моделі школи : висота близько 30 см, ширина 43 см і глибина 26 см

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code