ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)825-34-32
Примарний потяг-експрес

Артикул:70424

LEGO® • Примарний потяг-експрес (70424)
2799 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
70424
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктори і аксесуари LEGO®
Серія:
Hidden Side
Вік:
8-16
Деталі:
698
Коробка:
480 x 378 x 70,5
Дата виходу:
Серпень 2019

Дозвольте дітям увійти до світу доповненої реальності з цим незвичайним набором Примарний потяг-експрес 70424 з серії LEGO® Hidden Side™. Цей цікавий набір запрошує дітей до інтерактивної гри, дозволяючи поєднувати зібрану з блоків модель з реальністю, створеною додатком. Завантажте додаток Hidden Side і відскануйте модель за допомогою телефону, щоб вдихнути в неї життя. Коли ви почнете грати, в додатку стануться різні незвичайні речі. Відкрийте для себе новий вид розваги і взаємодії з блоками в наборі LEGO Hidden Side : ви збиратимете цікаві предмети, виявлятимете привидів, а з регулярними оновленнями у вас ніколи не закінчаться нові головоломки і сильні супротивники! Цей дивовижний потяг має безліч сучасних технічних гаджетів для лову примар, тому у вас буде багато часу для розваг і стимулювання вашої уяви. У наборі також є багато елементів, які відразу дадуть вам відмінні ідеї для початку гри, - у тому числі п'ять мініфігурок, серед яких герої Джек і Паркер. Завантажте додаток LEGO® Hidden Side ™ і наведіть свій телефон на зібрану модель. Переміщаючи телефон, ви побачите, що оточення навколо моделі постійно міняється.

  • Ця іграшка використовує доповнену реальність і містить п'ять фігурок: Джек Дэвидс із смартфоном і Паркер Л. Джексон із смартфоном, а також технічний геній Дж. Би., касирка місіс Сантос і симпатичний пасажир Чак.
  • У набір входить безліч елементів, які надихнуть дітей на гру, у тому числі крила з важелем, ігрова кімната, в якій ви зможете зіграти примару жахливого Сантоса, і «мисливська примара», який допоможе вам розібратися з примарами і відновити порядок на станції.
  • Серія LEGO® Hidden Side ™ розповідає історію міста Ньюбери, де примари переслідують людей і проникають у будівлі. Діти можуть розважатися полюванням на примари і, завдяки додатку, повністю перевести побудовані LEGO моделі в інтерактивну доповнену реальність. Модель, побудована з блоків, оживає, коли ви дивитеся на неї за допомогою додатка. Додаток LEGO® Hidden Side™ дозволить дітям поглянути на дивовижний, хоча і дещо лякаючий, прихований світ, повний загадок, які треба розгадати, примар і могутніх супротивників, таких як Бава.
  • Використання доповненої реальності вимагає використання смартфону або планшета (у комплект не входить жоден з цих пристроїв). Додаток сумісний з пристроями на платформі iOS і Android. Ви можете перевірити сумісність пристрою на LEGO.com/devicecheck. Перед підключенням до мережі діти повинні попросити дозволу у батьків.
  • Розміри потягу і станції : близько 14 см у висоту, 15 см завширшки і 61 см в довжину.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code